Zobacz więcej

Warsztaty aktorskie dla dzieci  

Zapraszamy na warsztaty aktorskie prowadzone przez Zuzannę Zielińską, absolwentkę The Lee Strasberg Theatre and Film Institute w Nowym Jorku oraz studentką, ostatniego roku  na Wydziale Aktorskim w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej.

Od 2015 roku Pani Zuzanna współpracuje z Teatrem Szwalnia w Łodzi.Jako jedyna studentka z wydziału była delegowana do prowadzenia warsztatów aktorskich dla dzieci od. Inicjatorka warsztatów dla dzieci w Teatrze Wielkim w Łodzi oraz w Łódzkim Domu Kultury.

Kreatywne warsztaty mają na celu pobudzenie wyobraźni oraz wrażliwości dziecka. Myślą przewodnią zajęć aktorskich dla dzieci jest szkolenie młodych artystów, do rozwijania ich pasji bądź jej zaszczepienia. W trakcie warsztatów pracujemy nad głosem, dykcją, impostacją, rytmiką, rozluźnieniem ciała, obyciem przed kamerą oraz ćwiczeniami aktorskimi. Wszystko w formie dobrej zabawy, aby dzieci czuły się swobodnie.

Zajęcia będą odbywały się w Języku polskim z elementami Języka angielskiego ( dla ewentualnych potrzeb w danych ćwiczeniach ). Są to jedyne zajęcia aktorskie na terenie Łodzi, które pozwalają dziecku tak mądrze rozwijać swoją wrażliwość i wyobraźnię, z nadzieje, że przerodzą się one w pasję 🙂

Zajęcia w siedzibie BABY ENGLISH CENTER przy ul. Strzelców Kaniowskich 69. 

 

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook