Zobacz więcej

Angielski dla dorosłych metodą GENKI ENGLISH

Nudzą Cie normalne, standardowe zajęcia języka angielskiego, nie przemawiają do Ciebie książki, kursy online, masz dość kucia regułek? Próbowałeś/aś wielokrotnie rozpocząć naukę języka angielskiego i osiągnąć choć komunikatywny poziom, ale nie udawało się straciłeś/aś motywację?

We wszystkie typowych szkołach zajęciach wyglądają podobnie: ławka, lektor gadający sobie, czytanie dialogów uzupełnianie luk, słuchanie jakichś niewyraźnych nagrań, klepanie, uczenie się na pamieć, tłumaczenie zdań, blee 🙁 itd… jest to Ci wszystko znane i nie nauczyło Cie nic albo niewiele?

Jeśli tak! I masz dosyć takich metod to powinieneś spróbować naszego kursu GENKI ENGLISH!

Metoda ta kierowana jest do osób, które chcą zatopić się w języku, nie siedzieć w ławce i trochę się poruszać, lubią zabawę i wyzwanie oraz kontakt z drugim człowiekiem.

Jeśli masz na tyle odwagi i chcesz rozpocząć swoją naukę od początku i osiągnąć wymarzony cel aby nauczyć się języka angielskiego to zapraszamy do nas 🙂

Jeśli chcesz zdobyć praktyczna wiedzę i umiejętności komunikowania się i nie bać się mówić, nie zależ Ci na papierku a na umiejętnościach językowych to nie czekaj i zadzwoń dziś! 

Może i ten tekst brzmi marketingowo 🙂 i nie chce Ci się w to wierzyć, ze to zadziała, ponieważ próbowałeś chyba wszystkiego to daj szanse Metodzie GENKI ENGLISH i zaryzykuj :)!

Kurs Genki English jest rekomendowany przez Harvard University, Oxford oraz British Council.

Szkoła Baby English Center jest jedynym licencjonowaną szkołą w Polsce, która posiada licencję i certyfikat Experta w stosowaniu tej metody.

Rozpoczynamy rekrutację do grupy od podstaw pozioma A1/A2, jeśli jesteś zainteresowany/na naszym kursem zadzwoń pod numer 601-420-888 i zarezerwuj sobie miejsce w grupie Genki English dla dorosłych.

Zajęcia odbywają się:

  • W tygodniu : 2 spotkania w tygodniu po 60 minut ;
  • Soboty: 2 lekcje po 60 minut jedna po drugiej z przerwą 10/15 minutową między zajęciami.

Tak wyglądają zajęcia angażujemy całe ciało i stajemy się dziećmi 😉

Indywidualne zajęcia angielskiego, hiszpańskiego dla dorosłych.

Chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe podczas, kiedy Twoje dziecko uczy się języka i świetnie się bawi w sali obok. Nie chcesz marnować czasu na siedzenie tylko w oczekiwaniu. Chcesz zrobić coś dla siebie, podnieść swoje kwalifikacje, dostać awans, a może po prostu chcesz porozumiewać się swobodnie w języku angielskim lub hiszpańskim?

Każdy ma swoje powody i każdy z nich jest dobry aby dać krok na przód i zainwestować w siebie, ponieważ to jest coś czego nikt Ci nie zabierze, wiedza i umiejętności zostaną za zawsze z Tobą!

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook