Zobacz więcej

Język angielski dla dzieci szkolnych

 

Kurs języka angielskiego dedykowany dzieciom z szkoły podstawowej. Program zajęć jest oparty jest na renomowanych podręcznikach i materiałach National Geographic Learning. Podczas zajęć korzystamy  z platformy multimedialnej oraz podtrzymujemy zainteresowanie dzieci nowościami technologicznymi. W naszym kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, a także pisania, czytania. Pracę z książką przeplatamy grami i zabawami ruchowymi, dzięki którym łatwiej jest nam przyswoić nowe słownictwo czy gramatykę. Celem szkoły i zajęć jest nauka mówienia dzieci, ponieważ jest to najistotniejszy i najtrudniejszy element w kształceniu językowym. 

Kurs NGL Kids nie jest zwykłym kursem językowym – jest przygodą, który uczy praktycznej wiedzy oraz otwiera dzieci na otaczający je świat. Autentyczne zdjęcia, filmy angażują dzieci, dzięki czemu łatwiej jest je zmotywować i zachęcić do rozmów
i dyskusji czy pracy przy projektach po i w trakcie zajęć. Kurs NGL Kids kształtujące postawy i umiejętności miękkie obywatela XXI wieku i daje lepszy start w dorosłość.

Dlaczego nauka języka oparta o autentyczne materiały przynosi najlepsze efekty dydaktyczne? Autentyczne teksty
i materiały wizualne budują motywację uczniów do nauki. Poszerzają wiedzę o otaczającej ich rzeczywistości. Wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat.
Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają też w dzieciach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje. Praca w grupach i zadania projektowe rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji. Kurs NGL Kids pomaga uczniom budować pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Dzieci uczą się odpowiedzialności za siebie, innych ludzi i otaczający świat. Treści zawarte w podręczniku pokazują wartość otwartej postawy wobec innych ludzi, przy zachowaniu dumy ze swojego miejsca na ziemi. 

Kurs języka angielskiego NGL Kids odbywa się w schematach:

  • spotkania 2 x w tygodniu po 60 minut 
  • spotkania 1 x w tygodniu po 90 minut 
  • spotkania 1 x w tygodniu po 60 minut

 

TELEFON 601-420-888

 

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook