Zobacz więcej

Język angielski dla dzieci szkoły podstawowej 9-13 lat

Kurs języka angielskiego dla dzieci szkół podstawowych oparty jest na renomowanych podręcznikach i materiałach National Geographic Learning. Podczas zajęć korzystamy również z platformy multimedialnej oraz multimediów. Prowadzone przez naszą szkołę kursy języka angielskiego są czymś więcej niż tylko kursem językowym – są przygodą, uczą wiedzy praktycznej oraz otwierają dzieci na otaczający nas świat. Dzięki fantastycznym i autentycznym materiałom NGL dzieci poznają świat, i to w języku angielskim.

Nauka języka angielskiego w naszej szkole polega na rozbudowywaniu słownictwa niezbędnego do procesu komunikowania się czyli mówienie co zawsze sprawia największą trudność w procesie nauczania. Celem szkoły jest przede wszystkim nauka dzieci mówienia, ponieważ jest to najistotniejszy i najtrudniejszy element.W naszym kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, a także pisania, czytania czy szkolenia umiejętności rozumienia ze słuchu. Wszystko po to by dzieci nie miały problemu podczas zajęć czy egzaminów z języka angielskiego w szkole.

Nasz kurs jest ciekawy i atrakcyjny dla dzieci dzięki grom i zabawom, które pobudzają dzieci do działania, myślenia i mówienia 🙂
Gry i zabawy to już nasz autorski program który sprawia, że nauka języka angielskiego staje się przyjemna i efektywna!

Kurs języka angielskiego NGL odbywa się w poszczególnych grupach wiekowych:

  • zajęcia dla klasy 1, spotkania 2 x w tygodniu po 60 minut lub 1 x w tygodniu 90 minut
  • zajęcia dla klasy 2 ,spotkania 2 x w tygodniu po 60 minut lub 1 x w tygodniu 90 minut
  • zajęcia dla klasy 3/4 spotkania 2 x w tygodniu po 60 minut lub 1 x w tygodniu 90 minut

Serdecznie zapraszam do udziału w Kursie NGL ! 🙂

 

TELEFON 601-420-888

 

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook