Zobacz więcej

Metoda Genki English w Łodzi

r.gRichard Graham, brytyjczyk, od wielu lat uczy języka angielskiego.
W Japonii stworzył oraz rozwinął wyjątkową oraz efektywną metodę nauczania języka angielskiego Genki English. Nasza szkoła Baby English Center w Łodzi posiada licencje na nauczanie dzieci metodą Genki English.

Czym jest Genki English?
“Genki” to japoński termin, który oznacza: radosny, ekscytujący oraz pełen życia.

Co się dzieje na lekcjach Genki English?
Genki English używa oryginalnych, wpadających w ucho piosenek oraz interaktywnych gier, aby skłonić dzieci do używania języka angielskiego w najkrótszym możliwym czasie. Podczas lekcji występuje żywa interakcja pomiędzy dziećmi oraz nauczycielem, oraz samymi dziećmi.

Czy to działa?
Genki English jest, jak “meat and potatoes” języka angielskiego. Dzieci uczą ​się najbardziej powszechnych słów oraz zwrotów a następnie przekładają tę wiedzę w uczenie się nowych piosenek oraz grania w gry  ​językowe.
Kluczem do sukcesu w Genki English jest muzyka i gesty. Piosenki nie chcą wyjść z głowy.

Dlaczego nigdy wcześniej nie słyszałem/am o Genki English?
Genki English jest od 2000 roku w Japonii i od tego czasu stał się on światowym zjawiskiem. Genki English jest teraz używany w ​ponad 100 krajach na całym świecie przez miliony nauczycieli oraz uczniów. Dopiero niedawno Genki English dotarł do Centralnej oraz Wschodniej Europy.

Jakie są  różnice między Genki English a „normalnymi” lekcjami angielskiego?
Genki English używa oryginalnych, wpadających w ucho piosenek oraz interaktywnych gier do nauki powszechnie znanych ​​słów oraz zwrotów, podczas gdy tradycyjne lekcje angielskiego korzystają z podręczników oraz tablicy. Genki English jest praktyczny oraz zabawny!

Czy to oznacza, że uczniowie nie potrzebują książek przez co nie uczą się takich rzeczy jak gramatyka i pisanie?
Tak i nie. Rodzice nie muszą kupować książek dla dzieci, ale dzieci będą uczyć się gramatyki. Każda piosenka jest skupiona na jednym zagadnieniu gramatycznym. Dzieci nie ​zdają sobie sprawy, że uczą się gramatyki, to całe piękno Genki English.

Co może zdziałać Genki English, czego nie mogą zrobić tradycyjne metody/lekcje angielskiego?
Pewność siebie! Dawanie uczniom pewności siebie do używania angielskiego to najważniejszy czynnik. Genki English niszczy ​„barierę nieśmiałości” i zachęca skutecznie do mówienia po angielsku. Materiał, który jest używany podczas lekcji Genki English jest świeży oraz bardzo ​atrakcyjny.

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook