Warsztaty dla dzieci – Akademia BEC – Maj 2023

Warsztaty dla dzieci – Akademia BEC – Maj 2023

Warsztaty dla dzieci – Maj 2023

Maj obfituje w naszej Warsztatowej Akademii BEC w kreatywne i magiczne warsztaty. W harmonogramie mamy zaplanowane Warsztaty o nazwie Magiczne Eliksiry – będzie tajemniczo i magicznie, pomieszamy przeróżne miksturki ze sobą.
Podczas warsztatów Zrób To Sam – Ramkowe Rewolucje wraz z młody adeptami przygotujemy najpiękniejsze ramki na świecie dla mam z okazji Dnia Mamy a w trakcie warsztatów Wednesday – torbowa edycja na bawełnianych torbach zrobimy odjazdowe grafiki.
W maju będzie też praktycznie i pouczająca, ponieważ podczas bezpłatnych warsztatów z pierwszej pomocy dowiemy się jak pomóc, gdy druga osoba będzie tego potrzebowała – warsztaty będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych, gdzie poziom wiedzy dostosujemy do wieku i umiejętności uczestników.
Nie zapomnimy również o tych dzieciaczkach, których szkoły w dniach 24, 25 i 26 maja nie pracują a rodzice muszą iść do pracy i chcą zapewnić najlepszą całodniową opiekę pod słońcem w godzinach 7:30 – 17:00 – tak, tak zgadza się nadchodzi Całodniowy FUN!.

Czekamy na Was, więcej szczegółów znajdziecie na podstronie Akademii BEC