Zobacz więcej

Akademia Baby English Center

Chcielibyśmy dać Wam Drodzy Rodzice i Dzieci możliwość spędzania czasu kreatywnie i w ciekawej formie z wyjątkowymi ludźmi, dla których praca jest ich pasją 🙂

Chcemy aby te zajęcia o których zaraz przeczytacie poniżej były wyjątkowe nie tylko ze względu na swój program ale również ze względu na osoby, które je prowadzą. Staramy się zawsze aby osoby, które zapraszamy do współpracy z naszą szkołą były wyjątkowe i dawały od siebie więcej niż sami moglibyśmy oczekiwać.

PASJA, czy to nie jest to czego w życiu szukamy … aby być szczęśliwym i spełnionym? Jak ją znaleźć, gdzie szukać? 

Przede wszystkim należy wyruszyć w drogę poszukiwań i pozostać otwartym na wszystko 😉 Dać sobie możliwość spotykania ludzi prawdziwych, pozytywnie myślących i chcących się dzielić swoją wiedzą…

??????????????????

Oferta zajęć dodatkowych dla dzieci:

 

  1.  BERGAMUTKA, zabawy muzyczno-sensoryczne dla dzieci do 3 roku życia prowadzone przez Panią Magdę czyli Bergamutkę. Podczas zajęć dzieci pobrudzą się i doznają wielu odkryć. Są to zajęcia muzyczno ruchowe, podczas których spotkamy się z muzyką na żywo a dzieci. Zajęcia sensoryczne, gdzie dzieci poznają różne kształty, struktury, smaki, to wszystko pozwala im na poznawanie i odkrywanie świata w bezpiecznym otoczeniu u boku rodzica.
  2. PLASTYKA, szalone i kreatywne zabawy plastyczne dla dzieci w wieku 4-11 lat. Tworzymy nasze dzieła używając różnych form i technik, co nie ogranicza naszej wyobraźni. Każde zajęcia charakteryzują się inną tematyką. Zajęcia prowadzi Pani Sowa, która uwielbia się bawić i brudzić razem z dziećmi przez co dzieci czują się szczęśliwe.
  3. MAŁY CHEMIK, wyczarujmy coś razem…
  4. WASZTATY LOFI robot, pokręćmy, wykręćmy coś razem…
  5. NOCOWANIE, harce i zabawy do poduchy…
Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook