Język angielski dla dzieci metodą NGL Kids

Kurs National Geographic Learning jest renomowanym programem do nauczania dzieci języka angielskiego w wieku szkolnym, który kształtuje postawy i umiejętności miękkie obywatela XXI wieku. Podczas zajęć w naszej szkole języka angielskiego dla dzieci stawiamy na komunikację w języku angielskim czyli uczymy dzieci mówić po angielsku. Podczas zajęć wykorzystujemy szereg interaktywnych materiałów dydaktycznych, które wspierają przyswajanie języka angielskiego przez nasze dzieci.

język angielski

Metoda NGL Kids jest rekomendowana do nauczania angielskiego dzieci ze szkoły podstawowej.

Zapisz dziecko na 2 darmowe lekcje próbne i upewnij się w swojej decyzji. Sprawdź nas jak uczymy!

NGL Kids angielski dla dzieci ze szkoły podstawowej

Kurs języka angielskiego NGL Kids dedykowany jest dzieciom ze szkoły podstawowej. Program zajęć oparty jest na renomowanych podręcznikach i materiałach National Geographic Learning. Podczas zajęć w naszej szkole języka angielskiego korzystamy  z platformy multimedialnej oraz podtrzymujemy zainteresowanie dzieci nowościami technologicznymi. W naszym kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, a także pisania, czytania w języku angielskim. Pracę z książką przeplatamy grami i zabawami ruchowymi, dzięki którym łatwiej jest nam przyswoić nowe słownictwo czy gramatykę. Celem szkoły i zajęć jest nauka mówienia dzieci w języku angielskim, ponieważ jest to najistotniejszy i najtrudniejszy element w kształceniu językowym dziecka.

Kurs NGL Kids nie jest zwykłym kursem językowym – jest przygodą, który uczy praktycznej wiedzy oraz otwiera dzieci na otaczający je świat. Autentyczne zdjęcia, filmy angażują dzieci, dzięki czemu łatwiej jest je zmotywować i zachęcić do rozmów i dyskusji czy pracy przy projektach po i w trakcie zajęć. Kurs NGL Kids prowadzony w naszej szkole angielskiego dla dzieci – kształtuje postawy i umiejętności miękkie obywatela XXI wieku i daje lepszy start w dorosłość, każdemu naszemu uczniowi. Bo w dzisiejszych czasach płynne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie przez dziecko to absolutna podstawa.

Dlaczego nauka angielskiego oparta o autentyczne materiały przynosi najlepsze efekty dydaktyczne?

Autentyczne teksty i materiały wizualne budują motywację uczniów do nauki języka angielskiego. Poszerzają wiedzę o otaczającej ich rzeczywistości. Wzbudzają w słuchaczach ciekawość i pozwalają lepiej rozumieć świat. Podręczniki National Geographic Learning zaszczepiają też w dzieciach umiejętność krytycznego myślenia i uczą, w jaki sposób selekcjonować informacje. Praca w grupach i zadania projektowe jakie realizujemy w naszej szkole językowej rozwijają umiejętność współpracy i skutecznej komunikacji w pełni w języku angielskim. Kurs NGL Kids pomaga uczniom budować pewność siebie w kontaktach z innymi ludźmi. Dzieci uczą się odpowiedzialności za siebie, innych ludzi i otaczający świat. Treści zawarte w podręczniku pokazują wartość otwartej postawy wobec innych ludzi, przy zachowaniu dumy ze swojego miejsca na ziemiu

Kurs języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym NGL Kids odbywa się w schematach:

  • spotkania 2 x w tygodniu po 60 minut
  • spotkania 1 x w tygodniu po 90 minut
Zajęcia w naszej szkole języka angielskiego oparte o kurs NGL Kids prowadzone są w grupach liczących maksymalnie 8 osób, aby każdemu naszemu uczniowi zapewnić wystarczającą ilość uwagi niezbędnej do nauczenia go płynnego posługiwania się językiem angielskim.

With languages, you can move from one social situation to another. With languages, you are at home anywhere. - Edmund de Waal

Język angielski dla dzieci online kurs

Zajęcia angielskiego dla dzieci metodą NGL Kids

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz dziecko już dziś na zajęcia próbne. Podaruj mu lepszy start w życiu!

kontakt BEC