Zapisy rok szkolny 2022

Drodzy Rodzice 🙂

Zapraszamy Państwa dzieci do skorzystania z lekcji próbnych w naszej szkole. Celem zajęć jest poznanie bliżej szkoły, nauczycieli, sposobów, metod pracy oraz określenie poziomu językowego dziecka i dobranie właściwej grupy.

kontakt BEC

Umów się
na darmową lekcję

Happy January - 1 miesiąc zajęć za darmo

 Chcesz, żeby Twoje dziecko rozpoczęło nowy rok, zdobywając nowe językowe umiejętności? 

Świetnie! Co powiesz na kurs angielskiego lub hiszpańskiego, za udział w którym nie zapłacisz ani grosza przez CAŁY STYCZEŃ? Nowy rok rozpoczyna u nas miesiąc Happy January. To jedyna taka okazja na radosne przetestowanie naszych metod za darmo – taki mały prezencik od nas i wsparcie dla językowych postanowień noworocznych. 

Jeśli jeszcze Twojej pociechy u nas nie było, sprawdź, jak możecie rozpocząć bezpłatną przygodę z BEC!

Jak to działa?
 
1️⃣ Wybierasz interesujący Cię kurs z naszej oferty i dajesz nam znać.
2️⃣ Szukamy wolnego miejsca w działającej grupie, dogadujemy dzień i godzinę zajęć.
3️⃣ Twoje dziecko przychodzi do nas na zajęcia przez cały styczeń, a Ty nic za to nie płacisz.
Proste, prawda? 🤷‍♀️
4️⃣ A jeśli Ty i Twoja pociecha będziecie zadowoleni z zajęć, możesz podpisać umowę, żebyście zostali z nami na dłużej.

Terminy lekcji pokazowych
dla dzieci i młodzieży.

W miesiącu styczeń skorzystaj z bezpłatnej akcji „Happy January” i skontaktuj się z oddziałem naszej szkoły tel. 601 420 888.

W miesiącu styczeń skorzystaj z bezpłatnej akcji „Happy January” i skontaktuj się z oddziałem naszej szkoły tel. 601 420 888.

W miesiącu styczeń skorzystaj z bezpłatnej akcji „Happy January” i skontaktuj się z oddziałem naszej szkoły tel. 601 420 888.

Drogi Rodzicu! 

Chcesz zapisać dziecko na zajęcia językowe 🙂 ? Nie jesteś jeszcze zdecydowany, a może chcesz upewnić się w swojej decyzji?

Dla nas to w pełni zrozumiałe 🙂 Przygotowaliśmy dla Was lekcje pokazowe, dzięki czemu poznasz naszą szkołę bliżej. Zajęcia  próbne są darmowe, więc tym bardziej warto skorzystać by wybrać dla swojego dziecka najlepszy kurs językowy.

Już dziś zapraszamy na lekcje pokazowe/próbne w naszej szkole. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego już teraz prosimy wypełnij formularz zgłoszeniowy. Po otrzymaniu zgłoszenia zadzwonimy do Ciebie i ustalimy datę spotkania, tak aby pasowała do Twoje grafiku dnia 🙂

W naszej szkole przewidzieliśmy również konsultacje z lektorem aby ustalić poziom językowy Twojego dziecka. Dostosowanie i znalezienie właściwego poziomu grupy do umiejętności i wiedzy dziecka to pierwszy krok by móc rozpocząć edukację. Każde dziecko jest inne i ma inne potrzeby, dlatego też zachęcamy do konsultacji. 

  • Zabierz uśmiech i pozytywne nastawienie, dzieci wyczuwają emocje Rodzica. Zadbaj o dobry nastrój, a o resztę zadbamy my. Zaufaj Nam 🙂 !
  • Bądź 10 minut wcześniej i potwierdź swoją obecność w recepcji, która pokieruje Cie dalej 🙂 Zaprowadzi do sali, udzieli odpowiedzi na nurtujące pytania. Ważne jest aby być wcześniej – jest to wystarczający czas na przebranie się i aby dziecko zaadaptowało się do nowej sytuacji i pewnie weszło na swoje pierwsze zajęcia i mogło poznać lektora.
  • Zabierz obuwie na zmianę dla dziecka. W naszej szkole dbamy o czystość i higienę.
  • Zabierz maseczkę, w pomieszczeniach nadal obowiązują nas obostrzenia, a bezpieczeństwo Państwa i dzieci jest jest dla nas kluczowe.
  • Zabierz dla dziecka picie – najlepiej takie, które się nie rozleje. Zajęcia są bardzo energiczne i woda jest potrzebna w klasie aby dzieci nie biegały do rodziców do poczekalni. Jest to rozpraszające dla grupy.
  • Skorzystaj z toalety przed zajęciami.
  • Dzieci na zajęcia wchodzą samodzielnie, ale nie martw się drzwi będą otwarte, będziesz widzieć i słyszeć całe zajęcia. Dziecko też będzie widzieć Ciebie 🙂

Jeśli Twoje dziecko uczyło się już języka angielskiego lub hiszpańskiego to wspaniale 🙂 Powiedź nam o tym, gdzie się uczyło, jaki czas, pokaż z jakich książek. 

Każde z dzieci w naszej szkole ma możliwość interview, czyli wywiadu językowego w celu zakwalifikowania go właściwej grupy odpowiadającemu poziomowi wiedzy Twojego dziecka. Dbamy o to aby grupy w naszej szkole były dobrze wypoziomowane, a poziom grup był równy. To ułatwia nam pracę, a Twojemu dziecku lepszą naukę dopasowaną do jego umiejętności, a co za tym  szybko widoczne efekty.

Dzieci szkolne podlegają zawsze obowiązkowemu interview taki wywiad trwa ok. 30 minut lub dłużej 🙂 Interview jest bezpłatne.

Formularz rejestracji

Nasz zespół - Kadra

Szkoła - Sale lekcyjne

Umów się na darmowe lekcje

Oddział Centrum

Oddział Retkinia

Oddział Widzew