Kursy wakacyjne z języka angielskiego dla dzieci

Kurs wakacyjny z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym – to propozycja naszej szkoły językowej na uzupełnienie braków w zakresie języka angielskiego przez dziecko, a także utrwalenie już zdobytej wiedzy językowej przez dziecko lub zdobycie zupełnie nowej wiedzy i umiejętności. Kurs jest intensywny i zajęcia odbywają 2 razy w tygodniu. Niech wakacje będą kreatywne i efektywne dla Twojego dziecka w naszej szkole języka angielskiego Baby English Center.

język angielski

Intensywne zajęcia wakacyjne kursy z angielskiego dla dzieci ze szkoły i przedszkola

An investment in knowledge pays the best interest.

Proponowane kursy wakacyjne angielskiego dla dzieci

Proponujemy Państwu intensywne wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci, dzięki którym dzieci zaczną komunikować się w języku angielskim,
a co ważne nauka będzie dla nich przyjemnością.

Kurs Genki, angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia są prowadzone metodą Genki English, która opierają się na zabawie i ruchu. Wykorzystujemy wszystkie zmysły dzieci, aby pobudzić je do działania i odczuwania języka angielskiego całym ciałem. Podczas naszych zajęć Twoje dziecko pracuje zarówno ruchowo, jak i umysłowo. Preferujemy metodę naturalną, pełne zanurzenie w języku z uwzględnieniem metody TPR. Z nami nie ma nudy! Język angielski w wakacje będzie tak wspaniały, że dziecko będzie go kochać i tęsknić za nim!

Ilość zajęć w kursie: 1 mc – 5 spotkani po 45 minut. Koszt 160 zł (lipiec lub sierpień)

Przed przystąpieniem do kursu, każdy uczestnik ma zaplanowaną i przeprowadzaną nieodpłatną konsultację językową z nauczycielem. Dzięki takiej konsultacji jesteśmy w stanie ustalić poziom językowy dziecka oraz zakwalifikować je do właściwej grupy.

Forma kursu angielskiego: stacjonarna lub online. 

Wybierz sam co potrzebujesz 🙂

 

Kurs NGL, angielski dla dzieci w wieku szkolnym - konwersacje

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na kurs konwersacyjny, nastawienie na mówienie
+ praca na materiałach z renomowanego podręcznika National Geographic Learning.  Nauka języka angielskiego w naszej szkole polega na rozbudowywaniu słownictwa niezbędnego do procesu komunikowania się, czyli mówienia w języku angielskim co zawsze sprawia największą trudność w procesie nauczania. Celem kursu jest przede wszystkim pobudzenie dzieci do mówienia po angielsku, ponieważ jest to najistotniejszy i najtrudniejszy element. W naszym kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, a także pisania, czytania czy szkolenia umiejętności rozumienia ze słuchu.
Dzięki materiałom NGL zaszczepiamy w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczymy w jaki sposób selekcjonować informacje. Kurs wymaga od dzieci współpracy w grupie, dzięki czemu ćwiczymy umiejętności miękkie takie jak komunikacja.

Ilość zajęć w kursie: 1 mc 5 spotkań po 90 minut. Koszt 220 zł (lipiec lub sierpień)

Przed przystąpieniem do kursu, każdy uczestnik ma zaplanowaną i przeprowadzaną nieodpłatną konsultację językową z nauczycielem. Dzięki takiej konsultacji jesteśmy w stanie ustalić poziom językowy dziecka oraz zakwalifikować je do właściwej grupy.

Kurs dedykowany jest uczniom:

  • 1/2 klasa
  • 3/4 klasa
  • 5/6 klasa
  • 7/8 klasa

Forma kursu angielskiego: stacjonarna lub online. 

Wybierz sam co potrzebujesz 🙂

 

Kurs wakacyjny, POWTÓRKA Z GRAMATYKI - kurs online

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na intensywny wakacyjny kurs. Powtórzymy gramatykę i  i utrwalimy wiedzę aby być gotowym na nowy rok szkolny. Pandemia mocno zaburzyła tryb nauki szkolnej , dlatego też dzieciom jest potrzebna pomoc w poukładaniu materiału, powtórzeniu go lub nadrobieniu.

Ilość zajęć w kursie: 1 mc 8 spotkań po 60 minut. Koszt 260 zł (lipiec lub sierpień)

Kurs dedykowany jest uczniom:

  • 2/3 klasy
  • 4/5 klasy
  • 6/7 klasy

Do każdej klasy tworzymy dedykowane grupy zamknięte. Liczba miejsc jest ograniczona.

Forma kursu angielskiego: online. 

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Jak wyglądają wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz swoje dziecko już dziś i podaruj mu lepszy start w życiu!

kontakt BEC