Kursy wakacyjne z języka angielskiego dla dzieci

Kurs wakacyjny z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym – to propozycja naszej szkoły językowej na uzupełnienie braków w zakresie języka angielskiego przez dziecko, a także utrwalenie już zdobytej wiedzy językowej przez dziecko lub zdobycie zupełnie nowej wiedzy i umiejętności. Kurs jest intensywny i zajęcia odbywają 2 razy w tygodniu. Niech wakacje będą kreatywne i efektywne dla Twojego dziecka w naszej szkole języka angielskiego Baby English Center.

język angielski

Intensywne zajęcia wakacyjne kursy z angielskiego dla dzieci ze szkoły i przedszkola

An investment in knowledge pays the best interest.

Benjamin Franklin

Proponowane kursy wakacyjne angielskiego dla dzieci

Proponujemy Państwu intensywne wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci, dzięki którym dzieci zaczną komunikować się w języku angielskim,
a co ważne nauka będzie dla nich przyjemnością.

Kurs Genki, angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia są prowadzone metodą Genki English, która opierają się na zabawie i ruchu. Wykorzystujemy wszystkie zmysły dzieci, aby pobudzić je do działania i odczuwania języka angielskiego całym ciałem. Podczas naszych zajęć Twoje dziecko pracuje zarówno ruchowo, jak i umysłowo. Preferujemy metodę naturalną, pełne zanurzenie w języku z uwzględnieniem metody TPR. Z nami nie ma nudy! Język angielski w wakacje będzie tak wspaniały, że dziecko będzie go kochać i tęsknić za nim!

Ilość zajęć w kursie: 1 mc – 5 spotkani po 45 minut. Koszt 160 zł (lipiec lub sierpień)

Przed przystąpieniem do kursu, każdy uczestnik ma zaplanowaną i przeprowadzaną nieodpłatną konsultację językową z nauczycielem. Dzięki takiej konsultacji jesteśmy w stanie ustalić poziom językowy dziecka oraz zakwalifikować je do właściwej grupy.

Forma kursu angielskiego: stacjonarna lub online. 

Wybierz sam co potrzebujesz 🙂

 

Kurs NGL, angielski dla dzieci w wieku szkolnym - konwersacje

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na kurs konwersacyjny, nastawienie na mówienie
+ praca na materiałach z renomowanego podręcznika National Geographic Learning.  Nauka języka angielskiego w naszej szkole polega na rozbudowywaniu słownictwa niezbędnego do procesu komunikowania się, czyli mówienia w języku angielskim co zawsze sprawia największą trudność w procesie nauczania. Celem kursu jest przede wszystkim pobudzenie dzieci do mówienia po angielsku, ponieważ jest to najistotniejszy i najtrudniejszy element. W naszym kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, a także pisania, czytania czy szkolenia umiejętności rozumienia ze słuchu.
Dzięki materiałom NGL zaszczepiamy w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczymy w jaki sposób selekcjonować informacje. Kurs wymaga od dzieci współpracy w grupie, dzięki czemu ćwiczymy umiejętności miękkie takie jak komunikacja.

Ilość zajęć w kursie: 1 mc 5 spotkań po 90 minut. Koszt 220 zł (lipiec lub sierpień)

Przed przystąpieniem do kursu, każdy uczestnik ma zaplanowaną i przeprowadzaną nieodpłatną konsultację językową z nauczycielem. Dzięki takiej konsultacji jesteśmy w stanie ustalić poziom językowy dziecka oraz zakwalifikować je do właściwej grupy.

Kurs dedykowany jest uczniom:

  • 1/2 klasa
  • 3/4 klasa
  • 5/6 klasa
  • 7/8 klasa

Forma kursu angielskiego: stacjonarna lub online. 

Wybierz sam co potrzebujesz 🙂

 

Kurs wakacyjny, POWTÓRKA Z GRAMATYKI - kurs online

Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej na intensywny wakacyjny kurs. Powtórzymy gramatykę i  i utrwalimy wiedzę aby być gotowym na nowy rok szkolny. Pandemia mocno zaburzyła tryb nauki szkolnej , dlatego też dzieciom jest potrzebna pomoc w poukładaniu materiału, powtórzeniu go lub nadrobieniu.

Ilość zajęć w kursie: 1 mc 8 spotkań po 60 minut. Koszt 260 zł (lipiec lub sierpień)

Kurs dedykowany jest uczniom:

  • 2/3 klasy
  • 4/5 klasy
  • 6/7 klasy

Do każdej klasy tworzymy dedykowane grupy zamknięte. Liczba miejsc jest ograniczona.

Forma kursu angielskiego: online. 

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji zachęcamy do kontaktu z Nami. Chętnie udzielimy odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania.

Jak wyglądają wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz swoje dziecko już dziś i podaruj mu lepszy start w życiu!

kontakt BEC