Kursy wakacyjne z języka angielskiego dla dzieci

Intensywny kurs wakacyjny z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym – to propozycja naszej szkoły językowej na uzupełnienie braków w zakresie języka angielskiego przez dziecko, a także utrwalenie już zdobytej wiedzy językowej przez dziecko lub zdobycie zupełnie nowej wiedzy i umiejętności. Kurs jest intensywny i trwa 2 tygodnie od poniedziałku do piątku włącznie. Niech wakacje będą kreatywne i efektywne dla Twojego dziecka w naszej szkole języka angielskiego Baby English Center.

język angielski

Intensywne, dwutygodniowe z angielskiego dla dzieci ze szkoły i przedszkola

An investment in knowledge pays the best interest.

Benjamin Franklin

Proponowane kursy wakacyjne angielskiego dla dzieci

Proponujemy Państwu intensywne wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci. Kursy trwają 2 tygodnie – od poniedziałku do piątku, 10 spotkań. Do wyboru mają Państwo dwa typy kursów.

Kurs Genki, angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Zajęcia prowadzone metodą Genki English opierają się na zabawie i ruchu. Wykorzystujemy wszystkie zmysły dzieci, aby pobudzić je do działania i odczuwania języka angielskiego całym ciałem. Podczas naszych zajęć Twoje dziecko pracuje zarówno ruchowo, jak i umysłowo. Preferujemy metodę naturalną, pełne zanurzenie w języku z uwzględnieniem metody TPR. Z nami nie ma nudy! Język angielski w wakacje będzie tak wspaniały, że dziecko będzie go kochać i tęsknić za nim!

Kurs NGL, angielski dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Zapraszamy uczniów klas 1-3 na kurs konwersacyjny, nastawienie na mówienie + praca na materiałach z renomowanego podręcznika National Geographic Learning.  Nauka języka angielskiego w naszej szkole polega na rozbudowywaniu słownictwa niezbędnego do procesu komunikowania się, czyli mówienia w języku angielskim co zawsze sprawia największą trudność w procesie nauczania. Celem kursu jest przede wszystkim pobudzenie dzieci do mówienia po angielsku, ponieważ jest to najistotniejszy i najtrudniejszy element. W naszym kursie nie brakuje również tradycyjnych zagadnień gramatycznych, a także pisania, czytania czy szkolenia umiejętności rozumienia ze słuchu.

Dzięki materiałom NGL zaszczepiamy w słuchaczach umiejętność krytycznego myślenia i uczymy w jaki sposób selekcjonować informacje. Kurs wymaga od dzieci współpracy w grupie, dzięki czemu ćwiczymy umiejętności miękkie takie jak komunikacja.

Jak wyglądają wakacyjne kursy języka angielskiego dla dzieci

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz swoje dziecko już dziś i podaruj mu lepszy start w życiu!

kontakt BEC