Zajęcia indywidualne dla dzieci z języka angielskiego

Zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży z języka angielskiego metodą one to one, kierowane są pod indywidualne potrzeby ucznia. Zasady współpracy są spersonalizowane i szyte na miarę. Przeprowadzamy test poziomujący dziecka, aby określić poziom znajomości języka angielskiego i ustalamy wspólnie jakie aspekty języka angielskiego powinniśmy ćwiczyć podczas zajęć w naszej szkole językowej.

język angielski

Na zajęcia indywidualne z języka angielskiego zapraszamy dzieci i młodzież.

The limits of my language mean the limits of my world.

Zajęcia indywidualne angielskiego dla dzieci i młodzieży

Zajęcia indywidualne z języka angielskiego w naszej szkole językowej są dostosowane do potrzeb ucznia i przygotowywane są przez nauczyciela pod każdego ucznia indywidualnie – są spersonalizowane. Tempo nauki i materiał przerabiany podczas zajęć angielskiego jest spójny z celem nauki i z indywidualnymi predyspozycjami ucznia. Dzięki takiemu podejściu praca ucznia z nauczycielem jest bardzo sprawna i przynosi wymierne efekty nauczania w krótkim czasie.

W każdym momencie kursu można zmienić i wyznaczyć nowe kierunki nauczania. Kurs indywidualny spełnia oczekiwania ucznia oraz nauczyciela i daje wymierne korzyści obu stronom uczestniczącym w procesie nauczania. Postępy ucznia są widoczne bardzo szybko dzięki indywidualnemu podejściu 

Czas i ilość spotkań jest ustalana indywidualnie.

Język angielski dla dzieci online kurs

Indywidualne zajęcia z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz swoje dziecko już dziś i podaruj mu lepszy start w życiu!

kontakt BEC