Genki Español - nauka hiszpańskiego przez ruch i zabawę

Lekcje języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat.
Nauka metodą Genki, certyfikowaną i rekomendowaną przez University of Oxford.
Metoda Genki uczy dzieci języka poprzez wykorzystanie ich naturalnych predyspozycji i chęci do zabawy. To wyjątkowy sposób na przyjazne wprowadzenie dzieci w świat hiszpańskiego i skuteczną naukę języka od najmłodszych lat.

hiszpanski-genki-english

Metoda Genki Español jest rekomendowana do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym.

Zapisz dziecko na darmowe lekcje próbne i upewnij się w swojej decyzji. Sprawdź nas jak uczymy!


Ruch i zabawa przepisem na skuteczną naukę języka hiszpańskiego

Co łatwiej zapamiętać? Piosenkę, która sama wpada w ucho, czy długą listę słówek z podręcznika? Co przychodzi szybciej, bardziej naturalnie i sprawia większą przyjemność? Co trudniej zapomnieć?

😉 Odpowiedź jest równie prosta, co nauka hiszpańskiego na kursie Genki Español. 

Każdy z nas oraz każde dziecko uczy się inaczej, jednak szkolne metody nie uwzględniają ani potrzeb, ani predyspozycji dzieci i na dłuższą metę nie zdają egzaminu.


Aby nauka była skuteczna, stosowane metody muszą być przyjazne dzieciom, które chcą się ruszać i bawić, a nie zapamiętywać słówka i formułki, siedząc w ławce. Powinny stale wzbudzać zainteresowanie i stymulować nasze pociechy na wiele sposobów, a także ułatwiać im zapamiętywanie.

Właśnie dlatego uczymy w sposób, który może się wydawać niekonwencjonalny, ale w rzeczywistości jest najbardziej naturalny i przyjazny dzieciom.

Podczas zajęć śpiewamy piosenki i gramy w gry. Ciągle się ruszamy, biegamy, odgrywamy scenki. W nauce angażujemy całe ciało, łączymy poznawane treści z melodią, gestami czy wizualizacjami. To nasz przepis na zróżnicowaną naukę przez ruch i zabawę, skuteczną i przyjazną każdemu dziecku.

Kurs Genki język hiszpański realizuje różne cele:

Twoje dziecko pozna i nauczy się wykorzystywać podstawowe słownictwo i zwroty niezbędne do rozumienia i pewnej komunikacji w języku hiszpańskim. Nauczy się też rozpoznawać litery w ramach przygotowania do czytania i pisania.

Pomagamy dziecku w przystosowaniu do zajęć w klasie. Twoja pociecha rozwinie umiejętności motoryczne, takie jak kontrolowanie ołówka, zapozna się z obsługą komputera i nauczy się słuchania ze zrozumieniem.

Twoje dziecko nauczy się dzielenia się i czekania na swoją kolej, wyćwiczy umiejętność komunikacji, współpracy i pracy w grupie z innymi dziećmi, a także zdolność rozpoznawania i obserwacji, niezbędną w dalszej edukacji.

Językowy

– Twoje dziecko pozna i nauczy się wykorzystywać podstawowe słownictwo i zwroty niezbędne do rozumienia i pewnej komunikacji w języku hiszpańskim. Nauczy się też rozpoznawać litery w ramach przygotowania do czytania i pisania.

Edukacyjny

– Pomagamy dziecku w przystosowaniu do zajęć w klasie. Twoja pociecha rozwinie umiejętności motoryczne, takie jak kontrolowanie ołówka, zapozna się z obsługą komputera i nauczy się słuchania ze zrozumieniem.

Społeczny

– Twoje dziecko nauczy się dzielenia się i czekania na swoją kolej, wyćwiczy umiejętność komunikacji, współpracy i pracy w grupie z innymi dziećmi, a także zdolność rozpoznawania i obserwacji, niezbędną w dalszej edukacji.

Zapisz dziecko na darmowe lekcje próbne i upewnij się w swojej decyzji. Sprawdź nas jak uczymy!

Genki – nastawienie na MÓWIENIE

Nauka języka hiszpańskiego w teorii nas nie interesuje. Nasza metoda stawia na mówienie i buduje pewność dziecka w procesie komunikacji.
Już po pierwszych zajęciach Twoje dziecko będzie powtarzać pierwsze poznane zwroty i słówka! 

Podczas naszych zajęć występuje żywa interakcja z lektorem oraz innymi kursantami. Dzięki angażującej nauce przez ruch i zabawę dzieci są zmotywowane i chętnie mówią w języku hiszpańskim, powtarzając frazy po nauczycielu.

Co jeszcze może zdziałać kurs Genki Español u dziecka? Pewność siebie! Dawanie uczniom pewności siebie i swobody w mówieniu po hiszpańsku to nasz najważniejszy cel. Genki burzy „barierę nieśmiałości” i zachęca do posługiwania się hiszpańskim tak naturalnie jak ojczystym językiem.

Kurs hiszpańskiego metodą Genki Español dedykowany jest dla przedszkolaka. 

Zajęcia odbywają się 1 x lub 2 x w tygodniu i trwają 45 minut.

Zajęcia prowadzimy w grupach wiekowych:

  • 3-4 lata
  • 4-5 lat
  • 5-6 lat

Lepiej wybrać język hiszpański, czy język angielski?

Według nas najlepiej jeden i drugi! Dlaczego?

Język angielski stał się powszechnym językiem komunikacji międzynarodowej i jego znajomość jest podstawowym wymogiem do zatrudnienia w ogromnej ilości zawodów, a nawet do rozpoczęcia studiów. To oznacza, że coraz rzadziej postrzega się ją jako dodatkowy atut.

Język hiszpański, tak jak angielski, to język międzynarodowy, którym porozumiewa się duża część świata, w tym ludność większości państw Ameryki Południowej i Środkowej oraz obywatele Hiszpanii – mieszkańcy nie tylko części kontynentalnej, ale także np. Wysp Kanaryjskich. Poza tym hiszpańskojęzyczne mniejszości narodowe mają znaczną reprezentację w wielu innych krajach świata. 

Kurs Genki Español w wyjątkowo przyjazny sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat hiszpańskiego, poszerzy jego językowe horyzonty i pomoże mu na wczesnym etapie zdobyć wyróżniającą umiejętność!

Zajęcia metodą Genki Español

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz dziecko już dziś na zajęcia próbne. Podaruj mu lepszy start w życiu!

kontakt BEC