Nauka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Łodzi

W naszej szkole języka angielskiego uczymy dzieci i młodzież w oparciu o tylko sprawdzone, certyfikowane metody nauczania języka angielskiego oraz najlepsze materiały.

Jesteśmy jedną z najstarszych i największych oraz uznanych szkół języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Łodzi. Nasze kursy językowe przygotowują dzieci i młodzież do Egzaminów Cambridge English.

.

kontakt BEC

Umów się
na darmową lekcję

Oferta - język angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych.

język angielski

Baby Time

Kurs angielskiego dla maluchów w wieku od 2 do 3 lat.

język angielski

Genki English

Lekcje angielskiego dla przedszkolaka i ucznia szkoły podstawowej klas 1-3. Dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat.

język angielski

NGL Kids Look

Kurs angielskiego National Geographic Learning dla uczniów szkoły podstawowej. Nauka angielskiego dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Język Angielski egzamin ósmoklasisty

Egzamin 8 klasisty

Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty dla uczniów 7 oraz 8 klasy szkoły podstawowej.

NGL Close-up

Kurs angielskiego National Geographic Learning dla młodzieży w wieku 14 -18 lat

NGL Voices

Kurs angielskiego National Geographic Learning dla dorosłych.

Egzaminy Cambridge

Jesteśmy centrum egzaminacyjnym, z nami przygotujesz się i zdasz Egzamin Cambridge.

język angielski

Zajęcia Indywidualne

Kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży dedykowany pod indywidualne potrzeby ucznia. Zasady współpracy ustalane są indywidualnie.

język angielski

Kursy wakacyjne

Intensywny kurs wakacyjny języka angielskiego dla dzieci.

Jeśli szukają Państwo dla swojego dziecka lekcji języka angielskiego w Łodzi, to w naszej szkole znajdziecie ciekawe kursy angielskiego dla dzieci na różnych poziomach. Naukę języka angielskiego dziecko może rozpocząć od podstaw jak i na wyższych poziomach.

Chcą Państwo zobaczyć jak prowadzimy zajęcia i jaka panuje u nas atmosfera? Zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe języka angielskiego dla dzieci w naszej szkole językowej.

Umów się na darmową lekcję

Zajęcia angielskiego dla dzieci i młodzieży w Łodzi

Szkoła Baby English Center specjalizuje się w prowadzeniu zajęć języka angielskiego dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej jak i młodzieży.

Nauczanie języka angielskiego to nasza pasja, w której się spełniamy już od 2012 roku. Kurs języka angielskiego to nie tylko nauka ale ciekawa przygoda w jaką chcemy zabrać Wasze dzieci. Kursy języka angielskiego w Baby English Center w Łodzi są zawsze radosne i przyjazne dziecku. Podstawowym założeniem jest nauka języka angielskiego przez ruch i zabawę.

Podczas zajęć języka angielskiego kładziemy nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Nauka mówienia jest naszym głównym celem! Posiadanie bogatego słownictwa nie przyda nam się jeśli nie posiądziemy umiejętności komunikowania się po angielsku w praktyce. Nauka mówienia w języku angielskim i pobudzanie dziecka do tego oraz budowanie jego pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim jest naszym podstawowym celem w każdym kursie językowym w naszej szkole :).

Język angielski to podstawowy język w jakim ludzie porozumiewają się na świecie, dlatego rozpoczęcie nauki języka angielskiego przez dziecko już we wczesnym wieku jest tak ważne. Grupy w naszej szkole języka angielskiego dla dzieci tworzymy opierając się o wiek dziecka, jego indywidualne umiejętności motoryczne, a także dotychczas zdobytą wiedzę, którą weryfikujemy podczas wywiadu tzw. interview z każdym dzieckiem, które przychodzi do nas na zajęcia pokazowe. Dzięki takiemu podejściu – udaje nam się tworzyć grupy, które w odpowiednim tempie dla każdego dziecka, realizują program z języka angielskiego jaki przygotowaliśmy a efekty są widoczne już od pierwszych zajęć. Stawiamy na rozwój twojego dziecka!

Nasza szkoła zapewni Twojemu dziecku rozwój językowy poprzez zaplanowaną ścieżkę językową. Z nami Twoje dziecko może rozpocząć edukację w wieku 2 lat i zakończyć ją zdając w naszej szkole renomowane, uznane na całym świecie Egzaminy Cambridge English.

Umów się na darmową lekcję