Nauka języka angielskiego dla dzieci w Łodzi

W naszej szkole języka angielskiego dla dzieci uczymy dzieci w oparciu o tylko sprawdzone, certyfikowane metody nauczania języka angielskiego oraz najlepsze materiały.

  • Creative! Early English angielski dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat.
  • Genki English – język angielski dla przedszkolaka 3-9 lat. 
  • National Geographic Learning – czyli angielski dla dzieci w wieku szkolnym 7-14 lat. 
Jesteśmy jedną z najstarszych i największych szkół języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Łodzi.
kontakt BEC

Umów się
na darmową lekcję

Oferta - język angielski dla dzieci

język angielski

Baby Time

Kurs angielskiego dla maluchów w wieku od 2 do 3 lat.

język angielski

Genki English

Lekcje angielskiego dla przedszkolaka i ucznia szkoły podstawowej klas 1-3. Dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat.

język angielski

NGL Kids

Kurs angielskiego National Geographic Learning dla uczniów szkoły podstawowej. Nauka angielskiego dzieci w wieku od 7 do 14 lat.

Język Angielski egzamin ósmoklasisty

Egzamin 8 klasisty

Kurs angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty dla uczniów 7 oraz 8 klasy szkoły podstawowej.

język angielski

Zajęcia Indywidualne

Kurs angielskiego dla dzieci i młodzieży dedykowany pod indywidualne potrzeby ucznia. Zasady współpracy ustalane są indywidualnie.

język angielski

Kursy wakacyjne

Intensywny kurs wakacyjny języka angielskiego dla dzieci.

Jeśli szukają Państwo dla swojego dziecka lekcji języka angielskiego w Łodzi, to w naszej szkole znajdziecie ciekawe kursy angielskiego dla dzieci na różnych poziomach. Naukę języka angielskiego dziecko może rozpocząć od podstaw jak i na wyższych poziomach.

Chcą Państwo zobaczyć jak prowadzimy zajęcia i jaka panuje u nas atmosfera? Zapraszamy na darmowe lekcje pokazowe języka angielskiego dla dzieci w naszej szkole językowej.

Umów się na darmową lekcję

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia angielskiego dla dzieci w Łodzi

język angielski BEC

Szkoła Baby English Center specjalizuje się w prowadzeniu zajęć języka angielskiego dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej.

Nauczanie języka angielskiego to nasza pasja, w której się spełniamy. Kurs języka angielskiego to nie tylko nauka ale ciekawa przygoda w jaką chcemy zabrać Wasze pociechy 🙂 !

Kursy języka angielskiego w Baby English Center w Łodzi są zawsze radosne i przyjazne dziecku. Podstawowym założeniem jest nauka języka angielskiego przez zabawę.

Podczas zajęć języka angielskiego kładziemy nacisk na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Nauka mówienia jest naszym głównym celem! Posiadanie bogatego słownictwa nie przyda nam się jeśli nie posiądziemy umiejętności komunikowania się po angielsku w praktyce.

Nauka mówienia w języku angielskim i pobudzanie dziecka do tego oraz budowanie jego pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim jest naszym podstawowym celem w każdym kursie językowym w naszej szkole 🙂 !

Język angielski to podstawowy język w jakim ludzie porozumiewają się na świecie, dlatego rozpoczęcie nauki języka angielskiego przez dziecko już we wczesnym wieku jest tak ważne!

Grupy w naszej szkole języka angielskiego dla dzieci tworzymy opierając się o wiek dziecka, jego indywidualne umiejętności motoryczne, a także dotychczas zdobytą wiedzę, którą weryfikujemy podczas wywiadu tzw. interview z każdym dzieckiem, które przychodzi do nas na zajęcia pokazowe. Dzięki takiemu podejściu – udaje nam się tworzyć grupy, które w odpowiednim tempie dla każdego dziecka, realizują program z języka angielskiego jaki przygotowaliśmy a efekty są widoczne już od pierwszych zajęć. Stawiamy na rozwój twojego dziecka!

Umów się na darmową lekcję