Półkolonie letnie i ferie zimowe dla dzieci w Łodzi

Okres wakacji letnich i ferii zimowych to czas, kiedy chcemy zapewnić swojemu dziecku wiele atrakcji, wrażeń i wspomnień. Ważne jest jednak aby móc powierzyć swoje dziecko pod właściwą opiekę tj. wykwalifikowaną kadrę, ludzi którzy lubią swoją pracę a zabawa z dziećmi to dla nich przyjemność, a nie obowiązek.

zajęcia języka angielskiego

Półkolonie letnie czy ferie zimowe dla dziecka?

Półkolonie letnie

Ferie zimowe

Podczas półkolonii, ferii dla dzieci gwarantujemy.

lunch

Pełne wyżywienie,
3 posiłki

flaga uk

Codziennie
zajęcia językowe

ręce

Opieka 7.30-16.30
plus ubezpieczenie

plecak

Codziennie
Wycieczki

gry

Gry planszowe
i multimedialne

drzwe

Warsztaty
tematyczne

nauczyciel

Wykwalifikowana
kadra

nauka

Półkolonie zgłoszone
do kuratorium oświaty

Dlaczego warto zapisać dziecko na półkolonie?

Półkolonie to nie tylko wspaniała zabawa i kreatywnie spędzony czas dla dzieci. To także możliwość nawiązywania nowych przyjaźni i nawiązania kontaktów z rówieśnikami. Umiejętność nawiązywania relacji i współpraca w grupie to umiejętności XXI wiekuj jakie są potrzebne dzieciom i należy je ćwiczyć.

Nasze półkolonie mają nie tylko aspekt społeczny ale przede wszystkim językowy. Dzieci każdego dnia mają możliwość ćwiczenia języka angielskiego, dzięki codziennym zajęciom prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę. Podczas półkolonii motywujemy dzieci do mówienia w języku angielskim.

W trakcie jednego turnusu półkolonii, każdego dnia zapewniamy dzieciom wycieczki oraz warsztaty tematyczne, dzięki czemu mogą one rozwijać swoje zainteresowania lub inspirować się i dowiadywać się co jest im bliskie.
Jeśli Drogi Rodzicu chcesz zapewnić swojemu dziecku niezapomniane, inspirujące, rozwojowe i ciekawe półkolonie to trafiłeś w dobre miejsce! Oprócz ciekawego i bogatego grafiku zajęć znajdziesz wspaniała kadrę opiekunów, która lubią swoją pracę i angażuje się w pracę z dziećmi.