Zobacz więcej

Język Hiszpański dla dzieci przez zabawę i pełne zanurzenie w języku.

Uczymy języka hiszpańskiego w oparciu o dwie certyfikowane metody nauczania. Naszym celem w pracy z dziećmi jest nauka mówienie i komunikacja pełnymi zdaniami.

To połączenie kilku metod: metoda naturalna, zasada spirali + metoda TPR. Uczymy języka poprzez gest, ruch, mimikę, zabawę, ciągłe powtarzanie i mówienie. Metoda całkowicie nastawiona na mówienie.

Kurs język hiszpańskiego przeznaczony dla dzieci w wieku 3- 9 lat. Więcej informacji o metodzie Genki Spanish TUTAJ

 

To połączenie kilku metod: metoda naturalna, zasada spirali, metoda fotoreporterska- odgrywanie ról, metoda hybrydowa przy użyciu platformy multimedialnej. Uczymy języka poprzez ruch, zabawę, odgrywanie scenek, muzykę. Metoda nastawiona na mówienie + umiejętność pisania i czytania ze zrozumieniem

Kurs hiszpańskiego przeznaczony dla dzieci w wieku 7- 13 lat. Więcej informacji o metodzie Colorin Colorado TUTAJ

Certyfikowane metody do nauki języka hiszpańskiego dają Państwu gwarancję jakości prowadzonych przez nas kursów języka hiszpańskiego.

Drugim niezmiernie ważnym aspektem są nasi nauczyciele, którzy lubią swoją pracę a kontakt z dzieckiem jest dla nich przyjemnością. Wszyscy nasi nauczyciele są przeszkoleni metodycznie i mają doświadczenie w nauczaniu dzieci co powoduje, że mają Państwo do czynienia z specjalistami w swojej dziedzinie. 


 

Bezpłatne lekcje pokazowe, tel. 601-420-888

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook