Zobacz więcej

Język Hiszpański dla przedszkolaka i starszaka.

Czym jest Metoda Genki Spanish i co się dzieje na tych lekcjach?

Genki Spanish  – metoda do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat

“Genki” to japoński termin, który oznacza: radosny, ekscytujący oraz pełen życia.
Metoda, kurs Genki  używa oryginalnych, wpadających w ucho piosenek oraz interaktywnych gier, aby skłonić dzieci do używania języka hiszpańskiego w najkrótszym możliwym czasie. Podczas lekcji występuje żywa interakcja pomiędzy dziećmi oraz nauczycielem, oraz samymi dziećmi. Metoda Genki stawia na mówienie i buduje pewność dziecka w procesie komunikacji. Podczas zajęć ciągle się ruszmy, biegamy, odgrywamy scenki. Dzieci są zmotywowane i chętnie mówią w języku hiszpańskim, powtarzając frazy po nauczycielu.

Czy to działa?

Dzieci uczą ​się najbardziej powszechnych słów oraz zwrotów a następnie przekładają tę wiedzę w uczenie się nowych piosenek oraz grania w gry  ​językowe.Kluczem do sukcesu w Genki  jest muzyka i gesty. Piosenki nie chcą wyjść z głowy. Metoda Genki  jest teraz używany w ​ponad 100 krajach na całym świecie przez miliony nauczycieli oraz uczniów. Dopiero niedawno metoda Genki dotarła do Centralnej oraz Wschodniej Europy.

Jakie są  różnice między  lekcjami Genki Spanish a „normalnymi” lekcjami hiszpańskiego?

Genki używa oryginalnych, wpadających w ucho piosenek oraz interaktywnych gier do nauki powszechnie znanych ​​słów oraz zwrotów, podczas gdy tradycyjne lekcje angielskiego korzystają z podręczników oraz tablicy. Kurs Genki jest praktyczny oraz zabawny! Metoda Genki uczy dzieci języka poprzez wykorzystywanie ich naturalnych predyspozycji i chęci do zabawy. Lekcje są tak prowadzone, że towarzyszy im ciągły ruch i zabawa. Każde słowo ma odzwierciedlenie w geście, przez co dzieci uczą się języka całym ciałem.

Co może zdziałać Genki English, czego nie mogą zrobić tradycyjne metody/lekcje angielskiego?
Pewność siebie! Dawanie uczniom pewności siebie do używania hiszpańskiego to najważniejszy czynnik. Genki burzy „barierę nieśmiałości” i zachęca skutecznie do mówienia po hiszpańsku. Materiał, który jest używany podczas lekcji hiszpańskiego jest świeży oraz bardzo ​atrakcyjny.

Dodatkowo Kurs Genki realizuje różne cel:

  • Językowy – zapewnia dziecku solidną podstawę słownictwa niezbędną do rozumienia i pewnej komunikacji w języku hiszpańskim, jak również do rozwoju rozpoznawania liter w ramach przygotowania do czytania i pisania;
  • Edukacyjny – pomaga dziecku w przystosowaniu do zajęć w klasie, pozwala też nabyć i rozwijać umiejętności motoryczne kontrolowania ołówka, obsługi komputera i słuchania;
  • Społeczny – uczy dziecko dzielenia się i czekania na swoją kolej, ćwiczy współpracę i pracę w grupie z innymi dziećmi, a także umiejętności rozpoznawania i obserwacji niezbędne w dalszej edukacji.

Kurs hiszpańskiego metodą Genki Spanish dedykowany jest dla przedszkolaka Zajęcia odbywają się 1x lub 2x w tygodniu i trwają 45 minut.

Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych: 

  • 3/4 latki
  • 5/6 latki

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE LEKCJE POKAZOWE, informacje TUTAJ

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook