Zobacz więcej

Informacje o Baby English Center

Baby English Center to szkoła języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego, w której uczymy dzieci opierając się na bardzo energicznej metodzie Genki English oraz Genki Spanish. Jesteśmy autoryzowanym punktem co daje Państwu gwarancję jakości nauczania. Jesteśmy jedyną szkołą w Łodzi uczącą języka angielskiego oraz języka hiszpańskiego metodą Genki. Nasi nauczyciele to osoby kochające dzieci a praca jest ich pasją, co sprawia że nauka jest dla każdej ze stron przyjemnością.

 

angielski dla dzieci w Łodzi

Nauczyciele Baby English Center

 

Wirtualny spacer

Nasza szkoła stawia nie tylko na wysoką jakość nauczania ale i na wysoki standard i wyposażenie sal, tak aby czas spędzony z nami był maksymalnie przyjemny i korzystny! Zapraszamy do obejrzenia naszej szkoły poprzez wirtualny spacer.

Jesteśmy licencjonowaną szkołą, dzięki czemu mają Państwo gwarancję jakości nauczania!

 

W roku 2017 otrzymaliśmy  status szkoły EXPERT nadanej przez Richarda Grahama.

angielski dla dzieci, certyfikowana metoda Genki English

 

Szkoła Baby English Center stawia na naukę dzieci płynnej komunikacji czyli mówienia pełnymi zdaniami. Podczas zajęć dzieciom zadawane są pytania a ich zadaniem jest odpowiadanie na nie pełnymi zdaniami.
Zajęcia Genki angielski są dynamiczne dzięki czemu uwaga i zainteresowanie dziecka jest  utrzymane cały czas na wysokim poziomie.
Ciągła rotacja pomiędzy zabawami ruchowymi, ćwiczeniami, śpiewaniem czy pracą z podręcznikiem lub komputerem sprawia, że dzieciaki nigdy się nie nudzą. Lekcje języka angielskiego Genki mają zawsze formę zabawy aby nauka była przyjemności.
 
Podczas zajęć korzystamy z wielu multimediów. Nasi słuchacze mają również dostęp do Strefy online gdzie mogą ćwiczyć, uzupełniać lub powtarzać materiał. Efekty nauczania w Baby English Center zaskakują rodziców, ponieważ są już widoczne po 1 miesiącu uczęszczania na kurs Genki. Jeżeli nie wierzysz to przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową angielskiego lub hiszpańskiego metodą Genki  i sprawdź nas jak uczymy!
 
Lekcje pokazowe i zapisy na zajęcia języka angielskiego są przez cały rok,
wystarczy zadzwonić 601-420-888 i umówić się na spotkanie.

 

ZAPRASZAMY !

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook