Zobacz więcej

Język Angielski dla dzieci w Łodzi.

W naszej szkole uczymy dzieci w oparciu o tylko sprawdzone, certyfikowane metody nauczania oraz materiały.

  • Creative! Early English
  • Genki English. Jesteśmy jedyna szkołą na ŚWIECIE, mająca status Expert w prowadzeniu zajęć metodą Genki English.
  • National Geographic Learning

Szkoła Baby English Center specjalizuje się w prowadzeniu zajęć języka angielskiego dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Nauczanie języka angielskiego to nasza pasja, w której się spełniamy. Kurs języka angielskiego to nie tylko nauka ale ciekawa przygoda w jaką chcemy zabrać Wasze pociechy :)!

Kursy języka angielskiego w Baby English Center są zawsze radosne i przyjazne dziecku. Podstawowym założeniem jest nauka języka angielskiego przez zabawę. Podczas zajęć języka angielskiego kładziemy nacisk  na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Nauka mówienia jest naszym głównym celem! Posiadanie bogatego słownictwa nie przyda nam się jeśli nie posiądziemy umiejętności komunikowania się. Nauka mówienie i pobudzanie dziecka do tego oraz budowanie jego pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim jest naszym podstawowym celem w każdym kursie językowym w naszej szkole :)!

Język angielski to podstawowy język w jakim ludzie porozumiewają się na świecie, dlatego rozpoczęcie nauki języka angielskiego już we wczesnym wieku jest tak ważne!

Zapisując dziecko na lekcje języka angielskiego do naszej szkoły możesz podarować mu lepszą przyszłość i łatwiejszy start!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy następujące zajęcia oraz kursy języka angielskiego dla dzieci w Łodzi:

  • BABY TIME, angielski dla malucha 2, 3 latka.
  • GENKI ENGLISH, – kurs dla przedszkolaka i starszaka. Język angielski dla dzieci w wieku od 3-10 latMetoda Genki English jest rekomendowana przez Harvard University, Oxford, British Council 
  • HAPPY KIDS – kurs angielskiego dla uczniów szkoły podstawowych. 
  • ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH
  • KURSY WAKACYJNE 

Jeżeli szukają Państwo dla swojego dziecka lekcji języka angielskiego w Łodzi, to w naszej szkole znajdziesz ciekawe kursy angielskiego na różnych poziomach. Naukę języka angielskiego można rozpocząć od podstaw jak i na wyższych poziomach.

Chcą Państwo zobaczyć jak prowadzimy zajęcia i jaka panuje u nas atmosfera?

 Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe języka angielskiego.

Zadzwoń 601-420-888. Zapisy TUTAJ

 

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook