Zobacz więcej

Najlepszy Język Angielski dla dzieci w Łodzi

OFERTA ZAJĘĆ I  KURSÓW

JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy następujące zajęcia oraz kursy dla dzieci w Łodzi prowadzone w języku angielskim:

1. BABY TIME –  angielski dla 2, 3 latka, early stage

2. GENKI ENGLISH – kurs języka angielskiego dla dzieci  w wieku 3-10 lat NAJSKUTECZNIEJSZY KURS! Metoda rekomendowana przez Harvard University, Oxford, British Council 

3. HAPPY KIDS – język angielski dla uczniów szkół podstawowych, 9-12 lat

4. FUN&ART – plastyka dla dzieci w języku angielskim

5. WAKACJE z językiem angielskim ZAPISY!

6. Zajęcia indywidualne dla rodziców w czasie zajęć dziecka

7. Język Angielski dla dorosłych – zajęcia grupowe- od podstaw.

8. Konwersacje w grupie  z Native  Speaker -LET ME TALK!

KONTAKT 601-420-888

 

Szkoła Baby English Center specjalizuje się w prowadzeniu zajęć języka angielskiego dla najmłodszych dzieci oraz młodzieży w wieku szkoły podstawowej.

Nauczanie języka angielskiego to nasza pasja, w której się spełniamy. Kurs języka angielskiego to nie tylko nauka ale ciekawa przygoda w jaką chcemy zabrać Wasze pociechy :)!

Kursy języka angielskiego w Baby English Center są zawsze radosne i przyjazne dziecku. Podstawowym założeniem jest nauka języka angielskiego przez zabawę. Niestety 😉 prowadzone przez nas kursy języka angielskiego dla dzieci są też rzeczowe, ponieważ my jako nauczyciela mamy swój konkretny cel jaki chcemy osiągnąć.

Podczas zajęć języka angielskiego kładziemy nacisk  na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Nauka mówienia jest naszym głównym celem! Posiadanie bogatego słownictwa nie przyda nam się jeśli nie posiądziemy umiejętności komunikowania się. Nauka mówienie i pobudzanie dziecka do tego oraz budowanie jego pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim jest naszym podstawowym celem :)!

Język angielski to podstawowy język w jakim ludzie porozumiewają się na świecie, dlatego rozpoczęcie nauki języka angielskiego już we wczesnym wieku jest tak ważne! Zapisując dziecko na lekcje języka angielskiego możesz podarować mu lepszą przyszłość i łatwiejszy start!

Jeżeli szukają Państwo dla swojego dziecka lekcji języka angielskiego w Łodzi, to w naszej szkole znajdziesz ciekawe kursy angielskiego na różnych poziomach. Naukę języka angielskiego można rozpocząć od podstaw jak i na wyższych poziomach.

Chcą Państwo zobaczyć jak prowadzimy zajęcia i jaka panuje u nas atmosfera? Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe angielskiego, zadzwoń 601-420-888 lub napisz info@babyenglishcenter.pl i umów się na spotkanie z nami.

Serdecznie zapraszamy ! Jesteśmy w centrum Łodzi 🙂
Baby English Center Łódź 🙂 – Bawimy ucząc, uczymy bawiąc!
Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook