Zobacz więcej

Język Angielski dla dzieci w Łodzi.

W naszej szkole uczymy dzieci w oparciu o tylko sprawdzone, certyfikowane metody nauczania oraz materiały.

  • Creative! Early English
  • Genki English. Jesteśmy jedyna szkołą na ŚWIECIE, mająca status Expert w prowadzeniu zajęć metodą Genki English.
  • National Geographic Learning

Zapisując dziecko na lekcje języka angielskiego do naszej szkoły możesz podarować mu lepszą przyszłość i łatwiejszy start!

OFERTA, jakie zajęcia mamy:

  • BABY TIME, angielski dla malucha 2, 3 latka.
  • GENKI ENGLISH, – kurs dla przedszkolaka i starszaka. Język angielski dla dzieci w wieku od 3-10 lat. Metoda Genki English jest rekomendowana przez Harvard University, Oxford, British Council 
  • NGL KIDS – kurs angielskiego dla uczniów szkoły podstawowej. Renomowany kurs National Geographic Learnig
  • ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH – spotkania indywidualne i grupowe
  • KURSY WAKACYJNE  

Jeżeli szukają Państwo dla swojego dziecka lekcji języka angielskiego w Łodzi, to w naszej szkole znajdziesz ciekawe kursy angielskiego na różnych poziomach. Naukę języka angielskiego można rozpocząć od podstaw jak i na wyższych poziomach.

Chcą Państwo zobaczyć jak prowadzimy zajęcia i jaka panuje u nas atmosfera?

Zapraszamy na bezpłatne lekcje pokazowe języka angielskiego.

Zadzwoń 601-420-888. Zapisy TUTAJ

Szkoła Baby English Center specjalizuje się w prowadzeniu zajęć języka angielskiego dla najmłodszych dzieci, przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Nauczanie języka angielskiego to nasza pasja, w której się spełniamy. Kurs języka angielskiego to nie tylko nauka ale ciekawa przygoda w jaką chcemy zabrać Wasze pociechy :)!

Kursy języka angielskiego w Baby English Center są zawsze radosne i przyjazne dziecku. Podstawowym założeniem jest nauka języka angielskiego przez zabawę. Podczas zajęć języka angielskiego kładziemy nacisk  na umiejętność komunikowania się w języku angielskim. Nauka mówienia jest naszym głównym celem! Posiadanie bogatego słownictwa nie przyda nam się jeśli nie posiądziemy umiejętności komunikowania się. Nauka mówienie i pobudzanie dziecka do tego oraz budowanie jego pewności siebie w porozumiewaniu się w języku angielskim jest naszym podstawowym celem w każdym kursie językowym w naszej szkole :)!

Język angielski to podstawowy język w jakim ludzie porozumiewają się na świecie, dlatego rozpoczęcie nauki języka angielskiego już we wczesnym wieku jest tak ważne!

 

 

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook