Zobacz więcej

Język angielski metodą GENKI Łódź

ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Genki  English to wyjątkowy i skuteczny kurs nauki języka angielskiego w Łodzi dedykowany dzieciom w wieku od 3 do ponad 9 lat. Genki zmieniło sposób, w jaki dzieci uczą się podstawowych umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania w języku  angielskim. Genki to nic innego jak angielski przez zabawę co sprawia że dzieci kochają ten kurs a nauka języka angielskiego jest dla nich przyjemnością.

Kurs Genki English od początku angażuje dziecko za pomocą fascynujących tematów, multimedialnych, interaktywnych materiałów! Co najważniejsze, dzieci są stale zaangażowane dzięki czemu dużo łatwiej jest im osiągnąć sukces. Kurs angielskiego Genki English to zajęcia angielskiego dla przedszkolaka oraz uczniów klas 1, 2 oraz 3 klasy szkoły podstawowej.

Głównym celem kursu Genki English jest wzmacnianie pewności siebie u dziecka podczas komunikacji w języku angielskim w przyjaznej atmosferze. Angielski przez zabawę  – zajęcia w ramach kursu Genki English przypominają zabawę, dzięki czemu Twoje dziecko uczy się szybciej!

Kurs Genki English oparty jest na „cyklicznym”, tematycznie ułożonym programie nauczania. Na każdym poziomie wprowadzane jest nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego. Metoda ciągłego powtarzanie sprawia, że nauka staje się efektywna a dzieci z łatwością przyswajają język angielski.

Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych: angielski dla 3-4 latka angielski dla 4-5 latka angielski dla 5,6 i 7 latka angielski dla 7,8 i 9 latka.

Dzieci kwalifikowane są do grup na podstawie swoich umiejętności językowych oraz wieku. Pierwsze zajęcia określające poziom dziecka są zawsze bezpłatne wystarczy tylko umówić się na spotkanie telefonicznie 601-420-888.

INFORMACJE O ZAPISACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

Nie czekaj! Zadzwoń 601-420-888 i zapisz swoje dziecko już dziś i podaruj mu lepszy start w życiu!

Rodzicu jeżeli szukasz kursu angielskiego dla swojego dziecka to właśnie znalazłeś fascynujący angielski przez zabawę w Łodzi. GENKI ENGLISH to angielski dla przedszkolaka oraz uczniów szkoły podstawowej klas 1-3 🙂

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook