Zobacz więcej

Język angielski Metodą GENKI ENGLISH 

ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Genki  English to wyjątkowy i skuteczny kurs nauki języka angielskiego w Łodzi dedykowany dzieciom w wieku od 3 do ponad 9 lat. Genki zmieniło sposób, w jaki dzieci uczą się podstawowych umiejętności czytania, pisania, mówienia i słuchania w języku  angielskim. Genki to nic innego jak angielski przez zabawę co sprawia, że dzieci kochają ten kurs a nauka języka angielskiego jest dla nich przyjemnością.

Kurs Genki English od początku angażuje dziecko za pomocą fascynujących tematów, multimedialnych, interaktywnych materiałów! Co najważniejsze, dzieci są stale zaangażowane dzięki czemu dużo łatwiej jest im osiągnąć sukces.
Kurs angielskiego Genki English to zajęcia angielskiego dla przedszkolaka oraz uczniów klas 1-3 klasy szkoły podstawowej.

Metoda Genki English jest rekomendowana do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Głównym celem kursu Genki English jest wzmacnianie pewności siebie u dziecka podczas komunikacji w języku angielskim w przyjaznej atmosferze. Angielski przez zabawę  – zajęcia w ramach kursu Genki English przypominają zabawę, dzięki czemu Twoje dziecko uczy się szybciej!

Kurs Genki English oparty jest na „cyklicznym”, tematycznie ułożonym programie nauczania. Na każdym poziomie wprowadzane jest nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne z języka angielskiego. Metoda ciągłego powtarzanie sprawia, że nauka staje się efektywna a dzieci z łatwością przyswajają język angielski.

Dzieci kwalifikowane są do grup na podstawie swoich umiejętności językowych oraz wieku. Pierwsze zajęcia określające poziom dziecka są zawsze bezpłatne wystarczy tylko umówić się na spotkanie. 

Zajęcia odbywają się w grupach wiekowych: 

  • 3/4 latki
  • 4/5 latki
  • 6/8 latki

Jesteśmy jedyną szkołą na Świecie posiadającą status szkoły EXPERT
w stosowaniu metody Genki English.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmów. Są to autentyczne materiały kręcone na żywo. Dzięki czemu zobaczą Państwo jak uczymy, co jest nam bliskie i jaka panuje atmosfera podczas naszych zajęć. Zajęcia w naszej szkole to dla dzieci przyjemność nie obowiązek. Dzieciaki kochają język angielski w naszej szkole Baby English Center 🙂 Dołącz i Ty do nas 🙂

  

Rekord Polski, najliczniejsza lekcja języka angielskiego. Na sali było między 140 a 150 dzieci, uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej nr 152 w Łodzi.

 
Ciągły ruch i zabawa to nieodłączny element naszych zajęć. Dzieci są pobudzane do mówienia poprzez gry i zabawy. Pracujemy w oparciu o metodę TPR, dzięki czemu angażujemy całe ciało dziecka wykorzystując mimikę, gesty.
 
 
Halloween w naszej szkole na wesoło. Rodzice i dzieci uwielbiają wspólne zabawy 🙂

 

Rodzicu jeżeli szukasz kursu angielskiego dla swojego dziecka to właśnie znalazłeś fascynujący kurs języka angielskiego przez zabawę w Łodzi. GENKI ENGLISH to angielski dla przedszkolaka oraz uczniów szkoły podstawowej klas 1-3 🙂 

Nie czekaj! Zadzwoń 601-420-888

Zapisz swoje dziecko już dziś i podaruj mu lepszy start w życiu!

INFORMACJE O ZAPISACH ZNAJDZIESZ TUTAJ

Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!Darmowa lekcja
Facebook