Zobacz więcej

INTENSYWNA WAKACYJNA NAUKA ANGIELSKIEGO DLA DZIECI!

Chcesz zagwarantować swojemu dziecku wspaniałe i ciekawe wakacje w Łodzi? Kurs języka angielskiego w naszej szkole jest idealnym rozwiązaniem :)!  

Zajęcia prowadzone metodą Genki English opierają się na zabawie i ruchu. Wykorzystujemy wszystkie zmysły dzieci, aby pobudzić je do działania i odczuwania języka angielskiego całym ciałem. Podczas naszych zajęć Twoje dziecko pracuje zarówno ruchowo, jak i umysłowo. Preferujemy metodę naturalną, pełne zanurzenie w języku z uwzględnieniem metody TPR. 🙂 Z nami nie ma nudy! Język angielski w wakacje będzie tak wspaniały, że dziecko będzie go kochać i tęsknić za nim! 

 

Nasza metoda

Prowadzimy zajęcia licencjonowaną metodą Genki English i jesteśmy certyfikowaną szkołą języka angielskiego dla dzieci. Jedyną taką w Polsce. Więcej o tym, jak uczymy angielskiego znajdą Państwo w opisie naszego kursu języka angielskiego.
Researched by Harvard University Graduate School of Education & The University of Oxford Department of Education. Licensed by the  British Council around the world.
 

Kurs wakacyjny – Wakacje z angielskim dla dzieci w Łodzi

Proponujemy Państwu intensywny, jednomiesięczny wakacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci, do wyboru w lipcu lub sierpniu. Spotkania odbywają się 2x w tygodniu i każde zajęcia angielskiego trwa 50 minut. 

CENA KURSU 179 zł

 
Prowadzimy zapisy do grup wakacyjnych języka angielskiego:
 
 Angielski dla dzieci na RETKINI, ul. Tomaszewicza 2 blok 168: poniedziałek i środa.
  • godz. 16.30 grupa 3-4 latki
  • godz.17.30 grupa 5-6 latki
  • godz 18.30 grupa 7-9 latki
 
Angielski dla dzieci w CENTRUM, ul. Strzelców Kaniowskich 69: wtorek i czwartek.
  • godz. 16.30 grupa 3-4 latki
  • godz.17.30 grupa 5-6 latki
  • godz 18.30 grupa 7-9 latki
 

ZADZWOŃ I ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA 601-420-888

 

 

 

 



Projekt i wykonanie: WebCitron.eu
Zapisz się!



Darmowa lekcja
Facebook