NGL Close-up – kurs języka angielskiego dla młodzieży

To renomowany program nauczania angielskiego dla młodzieży w wieku 14-18 lat autorstwa National Geographic Learning. Oparty jest na świetnych autentycznych materiałach, wciągających historiach, nowych technologiach i zróżnicowanych aktywnościach, aby utrzymać skupienie i zaangażowanie w trakcie zajęć. Tutaj nie tylko świetnie rozgadamy językowo nastolatka, ale także przygotujemy go do zdania prestiżowego egzaminu Cambridge.

Jesteśmy największą w Polsce centralnej szkołą Proud User of National Geographic Learning

Jak uczymy młodzież angielskiego na kursie NGL Close-up?

Zacznijmy od tego, że z materiałami NGL nigdy nie ma nudy. Tematy zajęć są wciągające i bliskie zainteresowaniom nastolatków. Możemy śmiało powiedzieć, że lekcje z NGL są ciekawą formą spędzania czasu, a także nawiązywania przyjaznych relacji z innymi uczniami i lektorem. Tak przyjazna nauka całkowicie idzie w parze z widocznymi i szybkimi efektami, a to podnosi motywację u uczniów do dalszego szlifowania angielskiego.

Na kursie łączymy tradycję z innowacją. Podręcznik to nasza baza wyjściowa. Zajęcia są pełne aktywności nastawionych na komunikację i grywalizację. Co ciekawe, nawet nauka z książki jest w tym przypadku atrakcyjna i ciekawa. Materiały wizualne, intrygująca tematyka, grywalizacja i multimedia przyciągają uwagę uczniów, a przez to stymulują mózg do lepszego zapamiętywania. To się nazywa idealna nauka angielskiego dla młodzieży!

NGL

Fascynujące Materiały

Podręczniki NGL są absolutnie fenomenalne. Nie ma opcji, aby młodzież nie chciała się z nich uczyć. Z jednej strony interesujące, aktualne i poruszające tematy a z drugiej: naszpikowane wiedzą, która świetnie przygotuje młodzież do zdania wszelkich egzaminów językowych. Podczas zajęć korzystamy również z autentycznych materiałów takich jak: filmy, rewelacyjne zdjęcia czy pobudzające wyobraźnię reportaże. To wszystko faktycznie motywuje i angażuje uczniów do komunikowania się po angielsku. Nauka z NGL jest efektywna i przyjemna, nawet w kontekście gramatyki, która równie szybko zapada w pamięć.

Nowe Technologie

Nauka XXI wieku to przede wszystkim wykorzystanie multimediów podczas zajęć. Naszym asem w rękawie nauczania młodzieży jest platforma Spark. To rewolucyjne narzędzie, z którego aż chce się korzystać. Materiały audio, wideo, a także dodatkowe zasoby dydaktyczne umożliwiają prowadzenie nowoczesnych i wciągających zajęć. Platforma Spark pozwala także utrwalać materiał w domu oraz poszerzać językowe kompetencje w przyjazny i bliski młodzieży sposób.

Aktywności Pobudzające Zmysły

Program czerpie garściami z badań nad pracą mózgu i procesami zapamiętywania nastolatków. Każde zajęcia to nie tylko zadania oparte na podręczniku i korzystaniu z multimediów, to także wplatanie w dynamikę lekcji zabaw i elementów grywalizacji, dzięki którym młodzieży łatwiej przyswaja się nowe słownictwo i gramatykę. Taki model nauki umożliwia szybsze i trwalsze zapamiętywanie oraz wspiera ucznia, bez względu na dominujący u niego rodzaj inteligencji czy styl uczenia się. Z Close-up Twój nastolatek wyruszy w kapitalną podróż językową, która pokieruje go po sukces w szkole i w życiu.

Kurs NGL Close-up – więcej niż nauka angielskiego dla młodzieży

To nowoczesny program nauki angielskiego na miarę XXI wieku. Rozwija kompetencje językowe młodzieży, wspiera ich w rozwoju kreatywności, a także budzi chęć do odkrywania świata. 

👉 Cały kurs jest niczym skoncentrowany suplement językowej wiedzy naładowany najlepszymi materiałami do nauki. Nowoczesne podręczniki z pięknymi zdjęciami, platforma multimedialna, gry dopasowane do wieku, wciągające materiały wideo i audio, a także fascynujące tematy pięknie prowokują młodzież do komunikowania się po angielsku z chęcią i bez barier. Dużo rozmawiamy, sporo dyskutujemy, wyrażamy swoje opinie, a przez to rozwijamy w młodzieży umiejętności krytycznego myślenia, selekcjonowania informacji oraz wzbudzamy ciekawość o otaczającej ich rzeczywistości.

👉 Kurs NGL Close-up idealnie stymuluje językowy rozwój nastolatków. Z jednej strony wzbogaca ich wiedzę o otaczającym ich świecie, a z drugiej funduje gigantyczny zastrzyk językowej wiedzy, która pozwoli im sięgnąć po certyfikat językowy. Dodatkowo program umacnia w nich poczucie własnej wartości i postawę, że językowo poradzą sobie w każdej życiowej sytuacji.

👉 Ideą nauczania z Close-up jest, by budować w uczniach postawę pewności siebie w mówieniu po angielsku z innymi ludźmi. Praca w grupach na zajęciach czy realizowanie projektów wspierają młodzież w doskonaleniu umiejętności współpracy i skutecznej komunikacji. To wszystko dzieje się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Taka nauka zaspokaja potrzeby młodzieży, a także jest przyjemna – taka, jak być powinna.

Skorzystaj z bezpłatnego interview, które pozwoli określić poziom językowy. Umów się na spotkanie.

Prawda jest taka, że dziś brak umiejętności komunikowania się po angielsku może zamknąć wiele drzwi. Znajomość języka to klucz do odniesienia w życiu większego sukcesu. Aby swobodnie porozumiewać się z ludźmi z całego świata, należy postawić na doskonalenie umiejętności mówienia w języku angielskim. Wszystko fajnie, tylko jak pogodzić ten rozwój z potrzebami i zainteresowaniami dzisiejszych nastolatków?

NGL Close-up stanął na wysokości zadania, bo wszelkie materiały wykorzystywane podczas zajęć są absolutnie fenomenalne. I nie jest to tylko zdanie lektorów, ale także samych kursantów. Tematy, o których chce się rozmawiać, światowe reportaże, których chce się słuchać, elementy grywalizacji, żywe dyskusje – to najlepszy ekosystem językowy do doskonalenia swojego angielskiego.

Kurs prowadzimy w dwóch schematach:

zajęcia 1 x w tygodniu po 90 minut
zajęcia 2 x w tygodniu po 60 minut

Grupy są maksymalnie 10-osobowe, aby zapewnić komfort nauczania i efektywność interakcji.

Jeśli rozwój językowy młodzieży, to tylko z NGL Close-up.

Zajęcia angielskiego dla młodzieży NGL Close-up

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz się już dziś na interview, które pozwoli nam określić Twój poziom językowy.

kontakt BEC