Kursy egzaminacyjne Cambridge w Łodzi

W Baby English Center mamy ścieżki przygotowujące do prestiżowego egzaminu Cambridge dzieci, młodzież, a także dorosłych. Już teraz najambitniejsi z ambitnych, którzy zamarzą sobie, by sięgnąć po certyfikat językowy, dostaną od nas pełne wsparcie w przygotowaniu do zdania egzaminu.

Egzaminy Cambridge dla dzieci i młodzieży

Rodzice, którzy chcieliby, aby ich dzieci zdobyły najwyższe szczyty językowe, powinni postawić na ścieżkę przygotowującą do zdania międzynarodowego egzaminu Cambridge. Certyfikat, który dzięki niemu zdobędą, otworzy im wiele światowych drzwi. Całkiem sporo renomowanych firm i uczelni za granicą bierze pod uwagę certyfikat językowy podczas rekrutacji. Sięganie po swoje marzenia będzie prostsze dzięki naszemu wsparciu na kursach angielskiego.

Zajęcia na tej ścieżce językowej są przyjemne i zabawne, jednocześnie ich program jest bardzo ambitny. Na każdej lekcji uczniowie doskonalą wszystkie umiejętności wymagane na egzaminie. Zajęcia pozwalają dzieciom nabrać pewności siebie podczas przełamywania barier językowych oraz zdobywania pierwszych doświadczeń egzaminacyjnych. Dzięki tak gruntownemu i systematycznemu przygotowywaniu uczniowie czują się pewni siebie podczas egzaminu. Ta pewność siebie i odwaga do komunikowania się po angielsku bardzo pomaga w tym dniu. Certyfikat językowy wystawiony przez profesorów Uniwersytetu Cambridge jest teraz na wyciągnięcie ręki.

Egzaminy Cambridge dla dzieci

PRE A1 STARTERS (YLE STARTERS)

Pierwszy z trzech testów Cambridge English Qualifications dla najmłodszych. Zachęca do nauki języka angielskiego i zapewnia pozytywne wrażenia związane z testem językowym. Uczeń na tym poziomie potrafi z odwagą odpowiadać na krótkie pytania po angielsku, tworzyć krótkie wypowiedzi, a także rozumie ze słuchu proste komunikaty. Piękny sukces językowy pomimo młodego wieku.

Jak wygląda egzamin STARTERS?

A1 MOVERS (YLE MOVERS)

Test MOVERS to kolejny poziom rozwoju językowego, który wspiera dzieci w robieniu dalszych postępów w angielskim. Skupia się na doskonaleniu umiejętności słuchania, mówienia, czytania i pisania w języku angielskim. Krótkie rozmowy, rozumienie poleceń, czytanie prostych ogłoszeń i pisanie krótkich form po angielsku – stanowią wyzwania językowe, z którymi kursanci świetnie sobie radzą.

Jak wygląda egzamin MOVERS

A2 FLYERS (YLE FLYERS)

YLE FLYERS to najwyższy poziom zaawansowania na tej ścieżce dedykowanej dzieciom. Na tym etapie uczniowie są już całkiem dobrze wyćwiczone w komunikowaniu się po angielsku. Rozumieją proste formy pisemne, potrafią wysłuchiwać krótkich historii, porozumiewanie się po angielsku o codziennych sytuacjach nie stanowi dla nich problemu. Ich umiejętności językowe pozostawiają w tyle swoich rówieśników. Dowód? Kursanci pomimo młodego wieku osiągają poziom A1-A2.

Jak wygląda egzamin FLYERS?

Jakie korzyści daje uczniom przystąpienie do egzaminów YLE?

 • uczy pewności siebie i oswaja z formą egzaminacyjną;
 • przygotowuje do bardziej zaawansowanych wyzwań egzaminacyjnych;
 • daje poczucie sukcesu;
 • uczy koncentracji;
 • jest obiektywną miarą poziomu językowego;
 • jest międzynarodowym certyfikatem;
 • każdy uczeń otrzymuje certyfikat Cambridge English, który jest nagrodą za trud nauki.

Egzaminy Cambridge dla młodzieży

B1 PRELIMINARY FOR SCHOOLS (PET for Schools)

Kolejny poziom sięgania po dalsze językowe sukcesy. Na tym etapie uczniowie znają angielski na poziomie średniozaawansowanym. Egzamin występuje w dwóch wersjach: dla dorosłych oraz dla uczniów, oznaczony słowami „for Schools”. Obie wersje gwarantują ten sam certyfikat, natomiast tematyka zadań dostosowana jest do wieku zdającego.

Jakie korzyści daje uczniom przystąpienie do egzaminów PET?

 • jest okazją do sprawdzenia swoich umiejętności;
 • potwierdza, że uczeń wykazuje świadomość opinii i nastroju w mowie i piśmie;
 • potwierdza, że uczeń potrafi czytać teksty i artykuły w języku angielskim;
 • uczy pewności siebie i oswaja z sytuacją egzaminacyjną.

Przygotowanie do Egzaminów Cambridge English

Nie czekaj. Zadzwoń!

Dowiedz się jak wziąć udział w Egzaminach Cambridge.

kontakt BEC