NGL Voices – kurs angielskiego dla dorosłych

Jest to renomowany program nauczania autorstwa National Geographic Learning. Wciągające i pobudzające zmysły tematy, ciekawe reportaże ze świata, nowoczesna i atrakcyjna platforma multimedialna, nacisk na mówienie i szlifowanie pozostałych kompetencji językowych – tak w dużym skrócie można opowiedzieć o tym kursie.
Kompleksowa nauka angielskiego, jaką tutaj serwujemy, pozwala nabyć kluczowych umiejętności komunikacyjnych, a także podejść do egzaminu Cambridge, by sięgnąć po kolejny certyfikat językowy.

Jesteśmy największą w Polsce centralnej szkołą Proud User National Geographic Learning

Jak uczymy angielskiego dorosłych na NGL Voices?

Tutaj możesz liczyć nie tylko na widoczne i szybkie efekty w opanowaniu angielskiego, ale także na wzmocnienie swoich kompetencji językowych, które zaprocentują chociażby na ścieżce własnej kariery. Jeśli potrzebujesz angielskiego do awansu, zmiany pracy, a nawet dłuższego wyjazdu służbowego za granicę, to na tej ścieżce sięgniesz po swój cel.

Podręczniki Voices to prawdziwy kombajn rozmaitości dla kursantów. Albo lepiej – ogromne pudełko czekoladek, z którego z ogromną przyjemnością można wyjmować kolejne pralinki. Takim lekcjom i fascynującym tematom trudno się oprzeć.

Voices pozwoli Ci popracować nad komunikacją oraz dotknąć wielu żywych tematów, które mogą stanowić temat dyskusji na całym świecie. Dzięki uczestnictwie w tym kursie masz również szansę przygotować się do podjęcia próby i zdaniu Egzaminu Cambridge.

Kurs NGL Voices ma aż 7 poziomów od A1 do C2.

NGL

Fascynujące Materiały

Chyba nie można wyobrazić sobie bardziej wciągających materiałów do nauki. Podręcznik i wszelkie materiały NGL są absolutnym majstersztykiem. Wzbudzające zainteresowanie tematy, kapitalne zdjęcia, fascynujące reportaże z różnych zakątków świata, wciągające materiały wideo i audio, a do tego podręcznik, do którego aż chce się zaglądać. To wszystko motywuje do angażowania się w trakcie zajęć, a także powtarzania materiału w domu. Z jednej strony nauka sprawi dorosłym przyjemność, wyposaży ich w kompetencje językowe, a z drugiej pozwoli im zdobytą wiedzę wykorzystać do zdobycia certyfikatu językowego.

Nowoczesne Technologie

Wisienką na torcie nauczania NGL Voices jest platforma multimedialna Spark. To innowacyjne narzędzie wspiera naukę podczas zajęć, jak i w domu. Materiały audio, wideo oraz dodatkowe zasoby umożliwiają prowadzenie nowoczesnych i wciągających zajęć. Dzięki Spark uczniowie mogą utrwalać materiał oraz poszerzać swoje kompetencje językowe w przyjazny i angażujący sposób.

Komunikacja Bez Barier

Nauka angielskiego to jedno. Drugie to mówienie po angielsku z chęcią, odwagą i bez poczucia wstydu. Dlatego w Voices eliminujemy u kursantów wszelkie bariery językowe. Stawiamy na umiejętność słuchania, prowadzenia dialogu, angażowania się w dyskusje, wyrażanie własnej opinii i chęci rozmowy na wszelkie tematy. Na kursie dajemy kursantom najskuteczniejsze narzędzia do odnalezienia się i wyrażania siebie w środowisku międzykulturowym. Poprzez mnogość i różnorodność zadań komunikacyjnych, scenek do odegrania, dorośli zyskują pewność siebie, która pozwoli im odnosić sukcesy językowe.

NGL Voices – to Twój wymarzony kurs angielskiego

👉 Kurs NGL Voices to prawdziwy kombajn rozmaitości dla kursantów. Cały program jest jak wielkie pudełko czekoladek, z którego wybiera się kolejną pralinkę, gratulując sobie świetnego wyboru. Siłą kursu są niesamowite tematy i materiały zachęcające do zabrania głosu.

👉 Ambicją programu jest, aby wspierać dorosłych w odnalezieniu się w nowoczesnym świecie multi-kulti, by czuć się w nim przyjaźnie i bezpiecznie. Angielski nareszcie staje się narzędziem, z którego aż chce się korzystać na co dzień i poszerzać swoją strefę komfortu sięgając po kolejne marzenia.

👉 Podczas kursu mobilizujemy kursantów do pracy w grupach i realizowania projektów, które wzbogacają ich wiedzę, a przy tym otwierają na skuteczną komunikację w języku angielskim. Voices to czarny koń rozwoju językowego dorosłych i obudzenia w nich otwartości na świat.

Skorzystaj z bezpłatnego interview, które pozwoli określić poziom językowy. Umów się na spotkanie.

Nasz dynamiczny kurs angielskiego dla dorosłych przenosi kursanta do centrum globalnej wioski. W nim może z ekscytacją eksplorować różnorodność kulturową i środowiskową, a także otwierać się na nowe i nieznane. Program dedykujemy osobom, które zawsze chciały komunikować się po angielsku, by spełniać swoje marzenia i odnosić sukcesy, ale znudziły się na innych kursach i zraziły do angielskiego. Z NGL Voices każdy dorosły ma szansę na świetny rozwój językowy, poszerzenie wiedzy i horyzontów, a także wejście na wyższy poziom kariery zawodowej.

Kurs NGL Voices prowadzimy w dwóch schematach:

zajęcia 1 x w tygodniu po 90 minut
zajęcia 2 x w tygodniu po 60 minut

Grupy są maksymalnie 10-osobowe, aby zapewnić komfort nauczania i efektywność interakcji.

Jeśli rozwój językowy dorosłych, to tylko z NGL Voices.

Zajęcia angielskiego dla dorosłych NGL Voices

Nie czekaj. Zadzwoń!

Zapisz się już dziś na interview, które pozwoli nam określić Twój poziom językowy.

kontakt BEC