Dlaczego ponad 2000 rodziców zapisuje swoje dzieci do Baby English Center każdego roku?

Ponieważ Baby English Center powstało właśnie dla dzieci. U nas efekty biorą się z miłości lektorów do nauczania. To osoby kochające dzieci, a praca jest ich pasją, co sprawia, że nauka jest dla każdej ze stron przyjemnością.

Kilka słów od Natalii Karwowskiej, właścicielki

Szkoła Baby English Center powstała z pasji i chęci otaczania się szczerym uśmiechem dzieci. Chęciom spełniania ich marzeń i moimi poszukiwaniami miejsca, w którym rodzice i dzieci będą czuli się wyjątkowi, a ja sama będę mogła być dumna i z uśmiechem na twarzy odpowiadać na korytarzu Rodzicom „Dzień dobry” 🙂 

W szkole zatrudniam tylko nauczycieli pasjonatów, którzy mają energię i pasję do działania, którzy czują, że BEC nie lubi stać w miejscu, że jest nastawione na rozwój i wysoką jakość usług edukacyjnych
i obsługi klienta. 

Dla mnie i mojej kadry najważniejszy jest człowiek i wspólne tworzenie przestrzeni, w której razem pracujemy, bawimy się i uczymy. Uwielbiam tworzyć zespół ludzi i ich rozwijać, bo wierzę w to, że to ludzie tworzą RAZEM cuda! Zachęcam i Was Drodzy Rodzice do rozmowy z nami 🙂

Natalia Karwowska

Natalia Karwowska

Twórca, Dyrektor Baby English Center

Nasza kadra - praca może być pasją

Nasza szkoła - sale lekcyjne

Gdzie nas znajdziesz?

Oddział Centrum

Oddział Retkinia

Oddział Widzew

Wirtualny spacer

Nasza szkoła stawia nie tylko na wysoką jakość nauczania ale i na wysoki standard i wyposażenie sal, tak aby czas spędzony z nami był maksymalnie przyjemny i korzystny! Zapraszamy do obejrzenia naszej szkoły poprzez wirtualny spacer.

Poznaj opinie o nas 🙂

Dlaczego tak ważna jest nauka języków od małego?

Istotne jest to, żeby nauki języka angielskiego nie narzucać swojemu dziecku, ale zainspirować je do tego poprzez zabawę i ciekawostki. Systematyczność i regularność to podstawa skutecznej nauki języka obcego.

Najmłodsi powinni rozpocząć naukę języka angielskiego jak najwcześniej – wszystko dlatego, że język obcy o wiele łatwiej można przyswoić w młodym wieku. Poniżej cztery argumenty za tym, aby zapisać swoje dziecko na naukę języka angielskiego lub hiszpańskiego:

Jak wyglądają nasze zajęcia angielskiego dla dzieci w Łodzi?

język angielski BEC

Baby English Center – nasza szkoła specjalizuje się w nauce języka angielskiego dla dzieci: przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych. 

Naszą pasją jest nauczanie języka angielskiego – spełniamy się w tym od lat! Kurs tego języka to nie tylko nauka, ale również fantastyczna przygoda, w jakiej udział wziąć mogą Wasze dzieci! ☺ 

W Baby English Center zajęcia języka angielskiego zawsze są wesołe oraz przyjazne wszystkim dzieciom – naszym głównym założeniem jest nauczanie języka obcego poprzez zabawę.

W czasie zajęć koncentrujemy się przede wszystkim na umiejętności komunikowania się w języku angielskim. To właśnie mówienie w języku obcym jest naszym głównym celem! Nie przyda nam się bogate słownictwo, jeśli nie będziemy potrafili komunikować się w języku angielskim.

Jak wspominaliśmy, celem nr 1 dla Baby English Center, jest nauka mówienia w języku obcym oraz budowanie pewności siebie dziecka w porozumiewaniu się! ☺

Na całym świecie ludzie porozumiewają się w języku angielskim – nie tylko tam, gdzie jest on językiem ojczystym. Właśnie z tego powodu naprawdę ważne jest to, aby naukę języka obcego rozpocząć jak najwcześniej.

W naszej szkole grupy powstają w oparciu o wiek dziecka, indywidualne umiejętności motoryczne oraz dotychczasową wiedzę, którą weryfikujemy podczas rozmowy z każdym dzieckiem, które odwiedzi nas ze swoimi rodzicami podczas zajęć pokazowych. To właśnie dzięki takiemu podejściu udaje nam się tworzyć grupy, które realizują program nauczania w tempie dopasowanym do każdego dziecka, a efekty są zauważalne już od pierwszych zajęć.

Rodzicu, pragniesz lepszej przyszłości dla swojego dziecka?

Wierzysz w to, że języki obce są oknem na świat? Podaruj dziecku kurs językowy stworzony dla niego. Podaruj mu lepszą przyszłość dzięki Baby English Center.

Masz pytania? Zadzwoń!

kontakt BEC