Ferie zimowe 2023 - półkolonie dla dzieci w Łodzi

Rodzicu! Szukasz ferii zimowych dla swojego dziecka wypełnionych po brzegi atrakcjami? Ani Ty, ani Twoje dziecko nie lubicie nudy?! Sprawdź naszą ofertę półkolonii zimowych, poczuj moc atrakcji jaką przygotowaliśmy dla Twojego dziecka. Zima nie jest nudna, jest kolorowa i pełna przygód w naszej szkole. Z nami Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić podczas najbliższych łódzkich ferii zimowych.

ferie

Ferie zimowe w Łodzi dla dzieci - ZAPISY LAST MINUTE

W tym roku nasze ferie zimowe są wyjątkowe, ponieważ są wypełnione atrakcjami, warsztatami po brzegi. Oprócz zajęć językowych na dzieci czekają  spotkania z gośćmi, warsztaty tematyczne, wycieczki. Zaczarujemy zimę, będzie ciekawie, wesoło i bezpiecznie.

W naszej szkole każdy tydzień ferii jest wyjątkowy i inny, dzięki czemu każde z dzieci znajdzie dla siebie zajęcia, które będą interesujące. Każdy tydzień to inne atrakcje. Na nasze półkolonie, ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku 6 -12 lat. 

Na dzieci czekają wykwalifikowani opiekunowie i animatorzy, którzy posiadają również kurs pierwszej pomocy, by każdy z Państwa i dzieci czuli się pod naszą opieką bezpiecznie. 

Co mówią o nas dzieci i rodzice..?

Drogi Rodzicu, co teraz masz zrobić 🙂 Zapoznaj się z naszym grafikiem ferii, warsztatów i zapisz dziecko na półkolonie i bądź spokojny o wypoczynek swojego dziecka i edukację połączoną z zabawą. 

Do końca promocji pozostało:
Dni
Godziny
Minuty

RABAT! Zapłać mniej o 400 zł

1090
690
 •  

Co ciekawego na Was czeka podczas półkolonii, ferii zimowych 2023 dla dzieci?

Dzieci nie lubią nudy! Są za to ciekawskie, energiczne, otwarte oraz chętne do zabawy i nauki, jeśli ta jest przyjemna i ma formę zabawy. Właśnie dlatego dajemy Państwu możliwość wybrania i dopasowania pod względem zainteresowań dzieci dwóch turnusów półkolonii. Każdy tydzień ferii jest wyjątkowy, ponieważ każdy dzień zaskakuje dzieci inną tematyką oraz warsztatami. Stawia przed dziećmi małe wyzwania i pobudza do działania, jak również inspiruje lub zgłębia zainteresowania dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla dzieci tej zimy 🙂

lunch

3 posiłki: śniadania, obiad, podwieczorek

flaga uk

Zajęcia językowe

ręce

Opieka 7.30-17.00

plecak

Wycieczki, wizyty gości

gry

Gry planszowe
i multimedialne

drzwe

Warsztaty
tematyczne

nauczyciel

Wykwalifikowana
kadra

nauka

Wypoczynek zgłoszony
do kuratorium Oświaty

Ferie zimowe 2023 dla dzieci - 2 tygodnie atrakcji

TURNUS – Wyskakane łobuziaki 16-20.01.2023

Nabici w pudełko, to wyjątkowy dzień przeznaczony dla tych dzieciaków, które na hasło “Zrób to sam” zacierają ręce do zabawy! W trakcie tego dnia stworzymy prawdziwe, zamykane pudełko na skarby i choć istnieje szansa, że trochę posklejamy sobie palce, to jesteśmy pewni, że i tak będzie wspaniale! Podczas warsztatów językowych poznamy słownictwo potrzebne dla prawdziwego poszukiwacza skarbu, a na warsztatach plastycznych przygotujemy wyjątkowe skarby, których kształty i kolory zależeć będą wyłącznie od naszej wyobraźni.

Plan:

 • Warsztaty DIY – Pudełko na skarby;
 • Warsztaty językowe – Poszukiwacze skarbu;
 • Warsztaty plastyczne – Mam ten skarb!;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.
Nabici w pudełko - ferie zimowe dla dzieci w Łodzi 2023

Gotowi poszaleć? Zapraszamy wszystkie dzieci z dużą dawką energii, aby wyskoczyły z nami w szalony dzień pełen ruchu. Udamy się na ulubioną atrakcję małych i dużych a mianowicie mówimy o trampolinach!
Przeprowadzimy również teleturniej ciekawostek sportowych a także dowiem
y się jak skacze się po angielsku 🙂  Naszą niespożytą energię będziemy mieli okazję wykorzystać podczas gier i zabaw ruchowych oraz animacji.

Plan:

 • Wyjście na trampoliny;
 • Teleturniej ciekawostek – Fascynujący Sport;
 • Warsztaty językowe – Jak skakać po angielsku?;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.
Wyskakani na całego - ferie zimowe dla dzieci w Łodzi 2023

Dzisiaj zrobimy hałas! Udamy się w niesamowitą podróż w której to połączymy ze sobą śpiew, akrobacje i prawdziwą siłę naszych nóg. Poznamy tajniki brazylijskiej sztuki walki Capoeira. Poza samą nauką niepowtarzalnych, płynnych i rytmicznych ruchów nauczymy się również śpiewać piosenki wykonywane podczas pojedynków oraz poznamy wyjątkowe instrumenty Capoeiry. Ale na tym nie poprzestaniemy, ponieważ jeszcze weźmiemy udział w wyjątkowym warsztacie z emisji głosu, gdzie pogimnastykujemy mięśnie, o których nawet nie mieliśmy pojęcia, że istnieją i wypowiemy niewypowiadalne łamańce językowe.

Plan:

 • Wyjście na trening Capoeira; 
 • Warsztaty językowe – Głos i ciało;
 • Warsztaty z emisji głosu – Robimy hałas;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.
Robimy hałas - ferie zimowe dla dzieci w Łodzi 2023

Ekipo! Pora na trochę rozrywki! Podczas tego wspaniałego półkolonijnego dnia wybierzemy się na świetną, grupową rozrywkę jaką są kręgle. Będziemy wzajemnie pracować nad naszą koordynacją ręka-oko, zagrzewać się do walki, wspierać i doskonale się bawić. W trakcie dnia popracujemy także nad współpracą w grupie i spostrzegawczością podczas wyjątkowych Kodowanych Łamigłówek. Będziemy silni, odważni i pełni ducha w konwencji fair play! 🙂

Plan:

 • Wycieczka na kręgle;
 • Warsztaty językowe – Sprytne dzieciaki;
 • Warsztaty tematyczne – Kodowane Łamigłówki;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.
Zakręceni - ferie zimowe dla dzieci w Łodzi 2023

Pierwszy tydzień turnusu półkolonii zimowych dla dzieci zatytułowanego „Wyskakane łobuziaki” zamkniemy bardzo wyjątkowo, bo zaplanowaliśmy muzyczno-taneczne przeżycie. Podczas plastycznych warsztatów przygotujemy unikatowe mikrofony, które oddadzą nasz styl i przygotują nas do karaoke w trakcie, którego zagoszczą największe bajkowe hity.
Następnie tanecznym krokiem ruszymy w disco! Chwilę odpoczniemy zajadając się epicką pizzą i płynnym krokiem przejdziemy do bajkowego seansu. Następnie otrzymamy wyjątkowe dyplomy i smutek rozstania otrzemy owocowym podwieczorkiem 🙂


Plan:

 • Disco & Karaoke;
 • Warsztaty plastyczne – Wyśpiewani;
 • Warsztaty językowe – Piosenki z całego świata;
 • Seans bajkowy;
 • Pizza i owocowy podwieczorek.

TURNUS – Wesołe Urwisy 23-27.01.2023

Urwisyzbiórka! Gotowi do rozrabiania? W takim razie 3..2..1.. start!
Drugi turnus półkoni zimowych dla dzieci rozpoczniemy od dnia, który nazwaliśmy sobie „Wybiegani na całego”
W tym dniu damy możliwość dokazywania na hali sportowej, gdzie będziemy mieli okazję wybiegać się na całego, przy rozmaitych grach sportowych i zabawach ruchowych. Następnie rozwiniemy naszą wyobraźnię i stworzymy szalone dyscypliny sportowe, o których nikt wcześniej nie słyszał! Cały dzień minie nam pod znakiem ruchu a tematem przewodnim będzie szybkie tempo dzięki czemu będziemy gotowi na cały tydzień półkolonijnej zabawy. Nie możemy się doczekać, a Wy?

Plan:

 • Wyjście na trening sportowy MOSIR;
 • Warsztaty językowe – W ruchu;
 • Warsztaty plastyczne – Szalone dyscypliny sportowe;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.
Wybiegani na całego - - ferie zimowe dla dzieci w Łodzi 2023

Jeśli lubicie nowinki technologiczne i chcielibyście spróbować swoich sił w kierowaniu 4 kółkami, to mamy coś dla Was 🙂  W naszym garażu zagoszczą niesamowite samochody, którymi będziecie mogli pokonywać trasy, o których Wam się nie śniło.
Po porządnej dawce adrenaliny, nadarzy się okazja, by zaspokoić Waszą nieposkromioną ciekawość
. Warsztaty językowe pozwolą poznać najciekawsze fakty o otaczającym Nas świecie.
Gdyby jednak okazało się, że to nie wystarczy to spokojna głowa, bo mamy jeszcze jednego asa w rękawie! Dzieciaki będą mogły
zmierzyć się w trzymającym w napięciu teleturnieju ciekawostek, podczas którego sprawdzą jakie jeszcze tajemnicze technologie pozostają do zbadania.

Plan

 • Warsztaty tematyczne – Wyjechani – sterowane modele;
 • Warsztaty językowe – Ciekawy świat;
 • Teleturniej ciekawostek – Tajemnicze technologie;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się w jaki sposób powstaje mydło? A może zawsze marzyliście o tym, aby stworzyć swoje własne? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo podczas półkolonii zimowych tego dnia będziecie mogli zaspokoić swoją ciekawość, nauczyć się a nawet stworzyć swoje własne mydło i oczywiście zabrać je do domu, aby pochwalić się domownikom.
Dzieciaki same zdecydują czy ich mydełko będzie brokatowe, kwiatowe czy kolorowe? Tak wyjątkowe dzieła zasługują na równie unikatowe opakowania, które własnoręcznie dzieci stworzą według własnego pomysłu.
A co jeszcze ciekawego można robić w ferie? Na
to pytanie odpowiemy na warsztatach językowych, gdzie poznacie aktywności typowe dla feryjnego czasu 🙂

Plan:

 • Warsztaty tematyczne DIY – Mydełkowa fantazja;
 • Warsztaty językowe – Feryjne rozrywki;
 • Warsztaty plastyczne – Zapakowani;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.

Gotowi na przygodę? To wskakujcie do Nas na statek i lecimy podbić kosmos! A podczas tej niesamowitej podróży zobaczymy co kryje się wśród gwiazd i innych ciał niebieskich. A jak wy sobie wyobrażacie inne planety i niezbadane dotąd obszary kosmosu? Będziecie mogli to pokazać, malując swoje własne galaktyki! O wszystkich swoich pomysłach i przemyśleniach, będziecie mogli też opowiedzieć w czasie wyjątkowych kosmicznych rozmówek 🙂

Plan:

 • Wycieczka do Planetarium EC1 na seans w kinie sferycznym;
 • Warsztaty językowe – Rozmówki kosmiczne;
 • Warsztaty tematyczne – Wymaluj sobie kosmos;
 • Gry i zabawy ruchowe oraz planszowe.

Na koniec tygodnia mamy przygotowane wyjątkowo taneczne zakończenie. Połączyliśmy dwie rzeczy, które kochają wszyscy: taniec disco i balony. Prawda, że to połączenie brzmi fenomenalnie? Jedyną rzeczą mogącą sprawić, aby ten dzień był jeszcze lepszy są wyjątkowi towarzysze – disco zwierzaki, które własnoręcznie wykonamy na warsztatach. W końcu dobre towarzystwo to podstawa! Dodatkowo zjemy pyszną pizzę, obejrzymy seans bajkowy, otrzymamy unikatowe dyplomy i smutek rozstania otrzemy owocowym podwieczorkiem 🙂

 • Balonowe Disco;
 • Warsztaty plastyczne – Disco zwierzaczki;
 • Warsztaty językowe – Roztańczony Anglik;
 • Seans bajkowy;
 • Pizza i owocowy podwieczorek.
Roztańczeni w piątek - - ferie zimowe dla dzieci w Łodzi 2023

Plan dnia ferii zimowych dla dzieci:

Każdy dzień ferii zimowych jest zupełnie inny ale rytm dnia i jego przebieg jest stały. Daje to dzieciom duże poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu dzieci w nowym miejscu i z nowymi kolegami oraz koleżankami czują się komfortowo i bezpiecznie, ponieważ wiedzą co na nich czeka w ciągu dnia. Trzymamy się reżimu i zasad sanitarnych. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

 • 7:30 – 8:00 – zbiórka dzieci w BEC
 • 8:00 – 9:00 – śniadanie
 • 9:00 – 10:30 – warsztaty tematyczne 1
 • 10:30 -11:30 – przerwa dla dzieci – czas na swobodną zabawę 
 • 11:30 – 12:30 – warsztaty tematyczne 2 (angielski)
 • 12:30 – 13:30  – obiad i poobiedni relaks
 • 13:30 – 15:00 – warsztaty tematyczne 3
 • 15:00 – 15:30 – podwieczorek
 • 15:30 – 16:30 – animacje
 • 16:30 – 17:00 – zabawy i gry planszowe, czas wolny, kreatywny dla dzieci. Podsumowanie dnia – odbiór dzieci przez rodziców.

Gdzie organizujemy nasze ferie zimowe 2023 dla dzieci:

 • CENTRUM, ul. Strzelców Kaniowskich 69, tel.796-220-124
 • RETKINIA, ul. Tomaszewicza 2, tel. 730-600-161 
 • WIDZEW, ul. Ćwiklińskiej 22, tel. 730-014-701
 

U nas zrealizujesz bon turystyczny podczas półkolonii zimowych!

Bon Turystyczny do wykorzystania na półkolonie dla dziecka
Liczba zajętych miejsc:
Retkinia: Tomaszewicza 2
Oddział Retkinia, ilość zajętych miejsc 98%
Centrum: Strzelców Kaniowskich 69
Oddział Centrum, ilość zajętych miejsc 97%
Widzew: Ćwiklińskiej 22
Oddział Widzew, ilość zajętych miejsc 96%
Opinie o naszych półkoloniach
Katarzyna
Czytaj więcej
Bardzo fajne półkolonie. Córka mega zadowolona. Panie sympatyczne, super warsztaty i zajęcia z angielskiego, na których nie można się nudzić.
Łukasz M.
Czytaj więcej
Moja córka uczęszczała na półkolonie podczas ferii zimowych 2021 i była zachwycona, mimo że musiała wstawać wcześnie rano.
Anka K.
Czytaj więcej
Oliwier czas letnich ferii spędził ciekawie, wesoło i interesująco, nie mógł doczekać się kolejnego dnia. Napewno będzie mile wspominać te dwa turnusy i przemiłe Panie. Pozdrawiamy
Aleksandra G.
Czytaj więcej
Dzieci bardzo zadowolone z zajęć. Ciekawie, dużo atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Miłe, pomocne, uśmiechnięte Panie:)
Sylwia S.
Czytaj więcej
Córka bardzo zadowolona z półkolonii. Zajęcia różnorodne, ciekawie prowadzone. Pełen profesjonalizm Pań wychowawczyń. W następnym roku z pewnością skorzystamy z oferty półkolonii.
Jolanta W.
Czytaj więcej
Syn bardzo zadowolony z półkolonii. Chce tam jeszcze wrócić 🙂 Polecam
Paweł B.
Czytaj więcej
Syn brał udział w półkoloniach - świetnie się bawił! Organizacyjnie również oceniam BEC bardzo dobrze, rodzice mieli szczegółowe informacje co do planu poszczególnych dni. Polecam 🙂
Katarzyna N.
Czytaj więcej
Wspaniała, profesjonalna kadra pełna empatii. Córka chętnie uczestniczy w zajęciach i nigdy nie jest znudzona. Zajęcia dodatkowe i półkolonie również pełne atrakcji, dzieci zaopiekowane nie chcą wracać do domu.
Edyta
Czytaj więcej
Córka uczestniczyła w półkoloniach organizowanych przez BEC. Dziecko było bardzo zadowolone. Organizacja i Panie prowadzące zasługują na medal. Gorąco polecam.
Aneta Z
Czytaj więcej
Półkolonie spędzone bardzo miło - dziecko zadowolone 😉
Milena O.
Czytaj więcej
Świetne półkolonie letnie i zimowe, bardzo polecam!
Poprzedni
Następny
Do końca promocji pozostało:

RABAT! Zapłać mniej o 400 zł

1090
690
 •  
Dni
Godziny
Minuty

%

zadowolona dziewczynka

Rabaty dla słuchaczy

Rabaty nie łączą się. Szczegółowa oferta rabatów i cen za każdy kurs zawarta jest w umowie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią warunków umowy i są tylko orientacyjne.

Jak wyglądają nasze ferie zimowe w Łodzi

Zapisz dziecko na ferie zimowe

kontakt BEC