Ferie zimowe 2024 - półkolonie dla dzieci w Łodzi

Rodzicu! Szukasz ferii zimowych dla swojego dziecka wypełnionych po brzegi atrakcjami? Ani Ty, ani Twoje dziecko nie lubicie nudy?! Sprawdź naszą ofertę półkolonii zimowych, poczuj moc atrakcji jaką przygotowaliśmy dla Twojego dziecka. Zima nie jest nudna, jest kolorowa i pełna przygód w naszej szkole. Z nami Twoje dziecko na pewno nie będzie się nudzić podczas najbliższych łódzkich ferii zimowych.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń: 601420888

ferie

Ferie zimowe w Łodzi dla dzieci - ostatnie wolne miejsca

W tym roku nasze ferie zimowe są wyjątkowe, ponieważ są wypełnione atrakcjami, warsztatami po brzegi. Oprócz zajęć językowych na dzieci czekają  spotkania z gośćmi, warsztaty tematyczne, wycieczki. Zaczarujemy zimę, będzie ciekawie, wesoło i bezpiecznie.

W naszej szkole każdy tydzień ferii jest wyjątkowy i inny, dzięki czemu każde z dzieci znajdzie dla siebie zajęcia, które będą interesujące. Każdy tydzień to inne atrakcje. Na nasze półkolonie, ferie zimowe zapraszamy dzieci w wieku 6 -12 lat. 

Na dzieci czekają wykwalifikowani opiekunowie i animatorzy, którzy posiadają również kurs pierwszej pomocy, by każdy z Państwa i dzieci czuli się pod naszą opieką bezpiecznie. 

Co mówią o nas dzieci i rodzice..?

Drogi Rodzicu, co teraz masz zrobić 🙂 Zapoznaj się z naszym grafikiem ferii, warsztatów i zapisz dziecko na półkolonie i bądź spokojny o wypoczynek swojego dziecka i edukację połączoną z zabawą. 

Ostatni turnus już za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Cena Last Minute

990
799
 •  
Liczba zajętych miejsc:
Retkinia: Tomaszewicza 2
Oddział Retkinia, ilość zajętych miejsc 97%
Centrum: Strzelców Kaniowskich 69
Oddział Centrum, ilość zajętych miejsc 97%
Widzew: Ćwiklińskiej 22
Oddział Widzew, ilość zajętych miejsc 98%
Opinie o naszych półkoloniach
Katarzyna
Czytaj więcej
Bardzo fajne półkolonie. Córka mega zadowolona. Panie sympatyczne, super warsztaty i zajęcia z angielskiego, na których nie można się nudzić.
Łukasz M.
Czytaj więcej
Moja córka uczęszczała na półkolonie podczas ferii zimowych 2021 i była zachwycona, mimo że musiała wstawać wcześnie rano.
Anka K.
Czytaj więcej
Oliwier czas letnich ferii spędził ciekawie, wesoło i interesująco, nie mógł doczekać się kolejnego dnia. Napewno będzie mile wspominać te dwa turnusy i przemiłe Panie. Pozdrawiamy
Aleksandra G.
Czytaj więcej
Dzieci bardzo zadowolone z zajęć. Ciekawie, dużo atrakcji i zabaw na świeżym powietrzu. Miłe, pomocne, uśmiechnięte Panie:)
Sylwia S.
Czytaj więcej
Córka bardzo zadowolona z półkolonii. Zajęcia różnorodne, ciekawie prowadzone. Pełen profesjonalizm Pań wychowawczyń. W następnym roku z pewnością skorzystamy z oferty półkolonii.
Jolanta W.
Czytaj więcej
Syn bardzo zadowolony z półkolonii. Chce tam jeszcze wrócić 🙂 Polecam
Paweł B.
Czytaj więcej
Syn brał udział w półkoloniach - świetnie się bawił! Organizacyjnie również oceniam BEC bardzo dobrze, rodzice mieli szczegółowe informacje co do planu poszczególnych dni. Polecam 🙂
Katarzyna N.
Czytaj więcej
Wspaniała, profesjonalna kadra pełna empatii. Córka chętnie uczestniczy w zajęciach i nigdy nie jest znudzona. Zajęcia dodatkowe i półkolonie również pełne atrakcji, dzieci zaopiekowane nie chcą wracać do domu.
Edyta
Czytaj więcej
Córka uczestniczyła w półkoloniach organizowanych przez BEC. Dziecko było bardzo zadowolone. Organizacja i Panie prowadzące zasługują na medal. Gorąco polecam.
Aneta Z
Czytaj więcej
Półkolonie spędzone bardzo miło - dziecko zadowolone 😉
Milena O.
Czytaj więcej
Świetne półkolonie letnie i zimowe, bardzo polecam!
Poprzedni
Następny

Co ciekawego na Was czeka podczas półkolonii, ferii zimowych 2024 dla dzieci?

Dzieci nie lubią nudy! Są za to ciekawskie, energiczne, otwarte oraz chętne do zabawy i nauki, jeśli ta jest przyjemna i ma formę zabawy. Właśnie dlatego dajemy Państwu możliwość wybrania i dopasowania pod względem zainteresowań dzieci dwóch turnusów półkolonii. Każdy tydzień ferii jest wyjątkowy, ponieważ każdy dzień zaskakuje dzieci inną tematyką oraz warsztatami. Stawia przed dziećmi małe wyzwania i pobudza do działania, jak również inspiruje lub zgłębia zainteresowania dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą półkolonii. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla dzieci tej zimy 🙂

lunch

3 posiłki: śniadania, obiad, podwieczorek

flaga uk

Warsztaty językowe

ręce

Opieka 7.30-17.00

plecak

Wycieczki, wizyty gości

gry

Gry planszowe
i multimedialne

drzwe

Warsztaty
tematyczne

nauczyciel

Wykwalifikowana
kadra

nauka

Wypoczynek zgłoszony
do kuratorium Oświaty

Ferie zimowe 2024 dla dzieci - 2 tygodnie atrakcji

TURNUS – Kreatywne Urwisy 29.01-02.02.2024

Każdy wie, jak ważna jest muzyka – otacza nas na co dzień i pozwala na chwilę się zatrzymać. Jednak półkolonie nie są po to, by się zatrzymywać, tylko by się bawić! Najlepiej głośno i do utraty tchu. Właśnie dlatego, tego dnia odbędą się warsztaty muzyczne, podczas których oddamy się magicznym bębniarskim rytmom. Zobaczymy, ile cudownych i różnorodnych dźwięków da się wydobyć z tych przedmiotów. Jednakże każdy muzyk musi mieć coś, w czym będzie mógł nosić swoje instrumenty. Podczas warsztatów językowych, stworzymy niepowtarzalne worki, które każdy sam zaprojektuje, by odpowiadały każdemu muzykantowi.

Atrakcje:

 • Warsztaty muzyczne z bębnami Folk’n’Roll;
 • Warsztaty językowe DIY “Worek muzykanta”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Poczuj ten rytm - półkolonie zimowe dla dzieci

Tego dnia pokażemy, że sport to nie tylko piłka nożna i bieganie! Wcielimy się w najbardziej zwinne wersje samych siebie i postaramy się pozostać jak najdłużej na rozgrywce laser game.To świetna okazja, by sprawdzić swój refleks, szybkość, dokładność oraz spryt.
By chwilę odpocząć, oddamy się treningowi naszych zdolności manualnych. Stworzymy wyjątkowe ptaki, które każdy zna. A skoro trwa zima, to tym bardziej powinniśmy zaprosić pingwiny na nasze półkolonie!

Atrakcje:

 • Wyjście na Laser game do Afla Fun na Arena Laser Game i Laser Room;
 • Warsztaty DIY “Kowalski, analiza!”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.

Dla artystycznych dusz przygotowaliśmy wyjątkowe warsztaty w Centralnym Muzeum Włókiennictwa. Każdy uczeń wie, ile ma na głowie, ale czy wie, co na głowie nosili ludzie w XIX wieku?
Tego i wiele więcej dowiemy się w trakcie zwiedzania, zwieńczonego warsztatami, po których każdy będzie mógł założyć coś nowego na głowę.
Tego dnia będziemy również udowadniać, że nie tylko na kartce bądź płótnie da się malować. Prawdziwy talent da się ukazać na zaskakujących przedmiotach, na przykład na drewnianych patyczkach. W tworzeniu naszych wyjątkowych dzieł będzie nam towarzyszył język angielski, podczas warsztatów językowych.

Atrakcje:

 • Wyjście na warsztaty “Mamy tyle na głowie!” w Centralnym Muzeum Włókiennictwa;
 • Warsztaty językowe DIY “Nasza wizja na patyczkach”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Sztuka na głowie - półkolonie zimowe dla dzieci

Kto nie lubi deserów?Nie od dziś wiadomo, że deser idzie prosto do serca. Na warsztatach z Panią Babeczką przygotujemy proste i pyszne słodkości, na zakończenie posiłku. Oprócz tego nauczymy się rozpoznawać zdrowie na talerzu, czyli jak w zasadzie powinny wyglądać nasze posiłki.
A ponieważ wszyscy wiemy, że jemy również oczami, zadbamy o piękny wygląd – tworząc unikalne talerze i kubki, które będą przypominać jak utrzymać zdrowie na talerzu.

Atrakcje:

 • Warsztaty kulinarne z Panią Babeczką;
 • Warsztaty DIY “Zdrowie na talerzu”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Zamieszani na słodko - półkolonie zimowe dla dzieci.

W każdym tygodniu półkolonii zimowych potrzebny jest jeden dzień wytchnienia. Oczywiście, u nas też taki będzie, ale tempa nawet wtedy nie zwolnimy.
Przekonamy się, że aktywny wypoczynek – to dalej wypoczynek – udając się na kręgle. Nie ma lepszego sposobu, by poćwiczyć swoją celność i siłę, przy okazji fantastycznie się bawiąc w gronie przyjaciół.
Doceniamy też, jak pięknie może być zimą, tworząc własne pejzaże zimowe. Po tych warsztatach każdy będzie też mógł opisać swoje dzieło, w języku angielskim, dzięki zajęciom językowym, które będą towarzyszyć naszej pracy. Bez względu na pogodę za oknem, tego dnia w BEC zrobi się śnieżnie i magicznie.

Atrakcje:

 • Wyjście na kręgle do Król Kul;
 • Warsztaty językowe DIY “Zimowe pejzaże”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.

TURNUS – Zakręcone Łobuziaki 05-09.02.2024

Wiecie, że sami możecie być instrumentem?
Podczas warsztatów z beatbox’u nauczycie się, jak tworzyć różne dźwięki przy użyciu swoich ust, języka czy gardła. Gwarantujemy, że śmiechom nie będzie końca!
Każdy muzyk ma swój wyjątkowy talizman, przedmiot, który przynosi mu szczęście i z którym nie rozstaje się na krok.
Podczas warsztatów językowych, nie tylko poznamy nowe słowa, ale i stworzymy swoje niepowtarzalne breloczki-talizmany szczęścia.

Atrakcje:

 • Warsztaty muzyczne beatbox’u z Beatbox Mateusz “Deser” Deska;
 • Warsztaty językowe DIY “Mój własny breloczek”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Poczuj BeatBox - półkolonie zimowe dla dzieci

Wrotki ponownie wracają do mody!
A ponieważ w zdrowym ciele, zdrowy duch, ten dzień spędzimy na wycieczce do wrotkarni. Dzieci zdobędą nowe umiejętności, ćwicząc równowagę i koordynację, fantastycznie się przy tym bawiąc.
Dodatkowo potrenujemy motorykę małą, tworząc obrazy z patyczków w tematyce wybranej przez naszych uczestników.

Atrakcje:

 • Wyjście na wrotki do wrotkarni Kołowrotki;
 • Warsztaty DIY “Obraz z patyczków”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Wskocz na kółka - półkolonie zimowe dla dzieci

Zastanawialiście się kiedyś, jak tworzy się bajki? A może widzieliście, jak ktoś na YouTube tworzy historię tylko przy pomocy zabawek?
Tego dnia będziemy mogli spróbować swoich sił w wyjątkowej sztuce, jaką jest animacja poklatkowa. Pod czujnym okiem Pana Michała Głazika stworzymy, krótkie bajeczki w wybranej tematyce, odkrywając tajemnice kinematografii.
Podczas warsztatów językowych, będziemy mogli poczuć się jak Picasso, czy Salvador Dali, tworząc abstrakcyjne obrazy na papierze fotograficznym.

Atrakcje:

 • Warsztaty z animacji poklatkowej z “Fotograf Michał Głazik“;
 • Warsztaty językowe DIY “Sztuka abstrakcyjna na papierze fotograficznym”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Animacje po klatce - półkolonie zimowe dla dzieci

Dla miłośników kuchni zgotowaliśmy przepyszny dzień kulinarny. W czasie jego trwania zgłębimy tajniki kuchni włoskiej, podpatrując pizzermanów pizzerii Fiero w akcji. Zobaczymy jak z małej kulki ciasta, powstaje przepyszny placek, który podbija serca wszystkich.
Po powrocie każdy będzie miał możliwość stworzyć swojego własnego pomocnika szefa kuchni! Z rękawiczek, odrobiny waty, ozdób i niepohamowanej wyobraźni stworzymy wyjątkowe kuchenne potworki

Atrakcje:

 • Wyjście na wycieczkę do Pizzeri Fiero na warsztaty z robienia pizzy;
 • Warsztaty DIY “Pomocnik szefa kuchni”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Pizza na wypasie - półkolonie zimowe dla dzieci

Można szaleć cały tydzień, ale tego jednego dnia postanowiliśmy zwolnić, ale tylko odrobinę. 🙂
Udamy się na seans filmowy, do kina Helios. Bajkę wybierzemy wspólnie, by być na bieżąco z nowościami kinowymi.
Ponadto, czekają na nas również warsztaty językowe, w czasie, których stworzymy wyjątkowe BEC’owe drzewo. Jak będzie ono wyglądało? To już zależy tylko i wyłącznie od nas.

Atrakcje:

 • Wyjście na film do Kina Helios;
 • Warsztaty językowe DIY “Nasze własne drzewo”;
 • Gry, zabawy ruchowe i planszówki.
Wkręceni w historię - półkolonie zimowe dla dzieci

Plan dnia ferii zimowych dla dzieci:

Każdy dzień ferii zimowych jest zupełnie inny ale rytm dnia i jego przebieg jest stały. Daje to dzieciom duże poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu dzieci w nowym miejscu i z nowymi kolegami oraz koleżankami czują się komfortowo i bezpiecznie, ponieważ wiedzą co na nich czeka w ciągu dnia. Trzymamy się reżimu i zasad sanitarnych. Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas najważniejsze. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.

 • 7:30 – 8:00 – Zbiórka dzieci w BEC;
 • 8:00 – 9:00 – śniadanie;
 • 9:00 – 12:30 – warsztaty tematyczne/wyjścia/wycieczki/zabawy na świeżym powietrzu;
 • 12:30 – 13:30  – obiad i poobiedni relaks;
 • 13:30 – 15:00 – warsztaty DIY lub warsztaty językowe;
 • 15:00 – 15:30 – podwieczorek;
 • 15:30 – 17:00 – Gry i zabawy / czas na swobodną zabawę / odbiór dzieci przez rodziców.

Gdzie organizujemy nasze ferie zimowe 2024 dla dzieci:

 • CENTRUM, ul. Strzelców Kaniowskich 69, tel.796-220-124
 • RETKINIA, ul. Tomaszewicza 2, tel. 730-600-161 
 • WIDZEW, ul. Ćwiklińskiej 22, tel. 730-014-701
Ostatni turnus już za:
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Cena Last Minute

990
799
 •  

%

zadowolona dziewczynka

Rabaty dla słuchaczy

Rabaty nie łączą się. Szczegółowa oferta rabatów i cen za każdy kurs zawarta jest w umowie. Informacje zawarte na stronie nie stanowią warunków umowy i są tylko orientacyjne.

Jak wyglądają nasze ferie zimowe w Łodzi

Zapisz dziecko na ferie zimowe

kontakt BEC