You are currently viewing Warsztaty dla dzieci – Akademia BEC – Marzec 2023

Warsztaty dla dzieci – Akademia BEC – Marzec 2023

Warsztaty dla dzieci – Marzec 2023

Wiooosna, Wiooosna, wioooosna ach to Ty! Marzec jak dotąd będzie a właściwie jest najbardziej napakowanym warsztatami miesiącem w ramach Akademii BEC w roku 2023 jak dotąd.
Wiosenna Nocowanka, czyli nasz creme de la creme – uwielbiany format warsztatowy przez przez dzieciaki i rodziców – bo mogą zaplanowac sobie cały wieczór i noc dla siebie. Dlatego drodzy Rodzice, zapisujcie Wasze dzieci i łapcie wolne miejsca – bo tu zawsze znikają miejsca jak ciepłe bułeczki w najukochańszej piekarence w mieście.
Glutki i Gluty – również niezwykle znany i lubiany format przez dzieciaki – no bo kto jak nie my i u nas tworzy najlepsze Gluty w mieście podczas warsztatów, hę?? 🙂
Mamy też w Marcu coś dla najmłodszych czyli Warsztaty Balonowe, podczas których może zrobimy jakiegoś pieska albo rower z baloników i wyhasamy się z nimi, że hoho ;)Kolejny warsztat dla najmłodszych to Wiosenne Zwierzaczki, gdzie pobawimy się w plastelinie i porzeźbimy cudne zwierzaczki, a może jakiegoś dinozaura, któż to wie?

Będzie też nieco poważniej, bo rozpoczynamy serię warsztatów o pieniądzach, zarabianiu, oszczędzaniu i wszystkich tych aspektach związanych z pieniędzmy na które zapraszamy nie tylko dzieci ale również i rodziców. Te Warsztaty są serią gościnnych warsztatów specjalisty w tym temacie.

Oh Wiosno, żebyś nam przyniosła tyle miłego co dowieziemy my na Warsztaty dla naszych młodych adeptów to będziemy przeszczęśliwi. Widzimy się!

Jak zwykle, po więcej informacji zapraszamy na podstronę Akademii BEC